İlan No: #00095545
Kategori: Tamburlu Çayır Biçme Makinaları
Marka: Çokcanlar
Model Tipi: HM006
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Burdur / Burdur / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 248 252 85 10
  • +90 248 252 85 11

Yetkili: Çokcanlar Makina

Burdur / Burdur / Türkiye


Tamburlu Çayır Biçme Makinası

Sıkmalı Tamburlu Çayır Biçme Makinası

ÇOKCANLAR HM006

 

Genel Bilgiler
Sıkmalı Tamburlu Çayır Biçme Makinesi, Sıkmalı tamburlar sayesinde saptan bitki öz suyu alınır. Ürün nazikçe  ve düzenli bir şekilde hasat edilir. Sıkmalı tamburdan çıkan ürün kabarık bir şekilde namlu yapılarak tarla yüzeyine bırakılır. Bu kabarık namlu sayesinde hava akımı oluşarak alt ve üst yüzey kuruması eşit zamanda olur. 

Biçme ünitesi  90° dikilerek traktörle aynı hizaya geçer böylece dar köy yolları ve köprü geçişleri sorun olmaz.  Helisel lamalı ve kauçuk merdaneler yonca ve kırılgan saplı mahsullerin sıkılması için geliştirilmiştir. Merdaneler birbirleri ile tam uyum sağlayarak sarsıntısız çalışır.  Merdaneler sayesinde sap üzerindeki mumsu tabaka tamamen açılır.

Bu sayede yaprak ve sap kuruma süreleri eşitlenir.  Sıkmalı Tamburlu Çayır Biçme Makinesi;Traktör,güç gereksinimini en asgariye indirecek şekil ve kalitede üretilmiştir.Makinemiz yüksek performans, kaliteli üretim, yaygın servis olanakları, kalifiye elemanları ve geniş parça ağıyla çiftçimize kalitenin ve hizmetin en iyisini sunmaktadır

Tamburlu Çayır Biçme Makinası, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!