Sohtorik Makine

Tuvalet kağıdı makinası,peçete makinası,lamineli havlu makinası,dispenser peçete makinası,z katlamalı havlu makinası,masura makinası,otomatik kesme makinası,renk baskılı peçete makinası üretimi..

Otomatik Kağıt Kesme Makinası-Sohtorik Makina Otomatik Kağıt Kesme Makinası-Sohtorik Makina
159
Firma Ünvanı : Sohtorik Makine Sanayi
Faaliyet Tipi : İhracat İmalatçı - Üretici
Firma Kısa Bilgi : Tuvalet kağıdı makinası,peçete makinası,lamineli havlu makinası,dispenser peçete makinası,z katlamalı havlu makinası,masura makinası,otomatik kesme makinası,renk baskılı peçete makinası üretimi..
Çalışan Sayısı : 11-50 Arası Çalışan
Şirket Türü : Şahıs Firması
Kuruluş Yılı : 1994
Sermaye : 100.001-250.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 250.001-1.000.000 TL Arası

Sohtorik Makina

Sohtorik Makina 1995 senesinden bu yana İstanbul/Ümraniye 'de Temizlik Kağıdı makinalarının üretimini yapan makina sektörüne deneyimli çalışmalarını sunan bir firmadır. Tuvalet kağıdı makinası,peçete makinası,lamineli havlu makinası,dispenser peçete makinası,z katlamalı havlu makinası,masura makinası,otomatik kesme makinası ve bunun yanı sıra renk baskılı peçete makinaların üretimini yapmaktadır. Müşterilerinden aldığı geri dönüşler ile deneyimini ve hizmet anlayışını her geçen gün geliştirmekte olan firma çalışmalarını devam ettiriyor bir çok ülkedede üretimini sunuyor. Özbekistan,Yunanıstan,Bulgaristan,Gürcüstan,Romanya, Rusya, Ukrayna, İngiltere, Tunus, Türkmanistan,Ermenistan,Azerbaycan,Irak,İran ve Kazakistan'da bunun içinde olup 20 ülkede tuvalet kağıdı ve üretim tesisleri kurmuştur. Makine imalatında deneyimli ve gelişmiş çalışmalarıyla çok kısa bir sürede sektörün öncü kuruluşlarından birisi haline gelmiş olup ileri seviyeli markalar arasına ismini yazdırmıştır.