Söve Makinası

kategorisinde 23 adet ürün

Söve Makinası Popüler Ürünler

İnşaat ve yapılarda izolasyon ve ısı yalıtım amacıyla kullanılan ürünlerin en başında strafor köpükten üretilen kalıp halindeki söve malzemesini kesmek ve desenlendirmek vede kaplamak için kullanılan makinelerin tümüne Söve makinası denir. '' Söve makinası nedir ? '' sorusunun cevabı tamda bu anlama gelir. Söve makinası nerelerde kullanılır? Söve makinası ve ekipmanları nerede kullanılır denildiğinde strafor malzemeden üretilen söve kalıplarının 2 eksenli elektronik kontrollü makineler  ve titanyum alaşımlı teller aracılığıyla kesim yapılması ve bu kesim yapılan malzemenin kaplanması yada şekilledirilmesinde kullanılan makinaların tümüne söve makinası denir..Söve makinaları kendi içinde plaka yada kalıp halindeki hammaddeyi kesmeye veye adesenli yada şekilli kesme işlemini yapan söve kesim makinası,diğer bilinen adıyla Strafor kesim makinesi, yada daha teknik ismi olan EPS Kesim makinası, ve tam otomatik çalışan bilgisayar kontröllü veya PLC kontrollü makinalardan  CNC Söve kesim makinası, yine full otomatik çalışan söve kesim işinde kullanılan CNC strafor kesme makinası, kesilen malzemeyi istenen renk ve desenlerde kaplama yapmak için Söve kaplama makinası, kaplanan sövenin desenlendirilmesi desenyapılması için de Söve baskı makinası ve benzeri makinalardan oluşur.

CNC söve kesim makinası,ESP makinaları, söve baskı makinası, söve harcı karıştırma makinası, söve kaplama makinası gibi çeşit çeşit alternatife ulaşabilirsiniz. Docan,İnka,İzomak,Öncel Cnc Makina, Ren Teknik, Söve Grup Makina, Yaşık Makina, Zafer Makina gibi sektörün öncü firmalarıyla irtibata geçebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Türkiye'nin farklı illerinden tedarikçilerden bilgi alabilirsiniz.

Bu makinalarla ilgili detayları sitemizde inşaat yapı sektörü kategosindeki alt sekmesinde makina ekipman ürün grubu içinde satıcı yada üretici firma adları ve iletişim bilgilerini ürünlerin görebilirsiniz. 

Söve Makinası tüm çeşitleri fiyatları markaları Söve makinesi tüm modelleri ile sıfır, ikinci el, satılık kiralık Söve Makinası ve tedarikçileri