SRT Makina - Kimdir

Alüminyum ve PVC İşleme Makineleri, PVC Profil Kesme Makinesi, Alüminyum Kaynak Makinesi, PVC Profil İşleme Makinesi, Cam Yıkama Makinesi, PVC Kaplama Makinesi, Folyo Dilimleme Makinesi, Boru Bükme Makinesi İmaları ve Satışı

SRT Makina ve Ambalaj

SRT Makina, 2001 yılında SERTAY AMBALAJ olarak İstanbul Bayrampaşa da Plastik ambalaj ürünleri imalatına ve pazarlamasına başladı. 

2013 yılı sonunda kardeşlerden Barış Sarıca, 17 yıllık piyasa tecrübesi ile İstanbul Ümraniye de SRT Makine ve Ambalaj olarak hem Alüminyum ve PVC sektöründe hem de plastik ve karton ambalaj konusunda gerekli pazarlama ve satışı yapmak için kurulmuştur.

SRT MakinePVC Profil Kesme MakinesiPVC Profil İşleme Makinesi, Cam Yıkama MakinesiBoru Bükme Makinesi İmaları ve Satışı yapmaktadır.

Firmanın İmalat konusu her türlü plastik ve karton ambalaj ürünleri, başlıca pazarlama konusu da PVC, Alüminyum ve Cam İşleme makineleri, Pvc ve alüminyum profil aksesuarları Testere ve freze uçları ve yardımcı ekipmanlar üzerinedir.

Pvc ve alüminyum işleme makinelerin de YILMAZ MAKİNE, ÖZÇELİK MAKİNE, NİKMAK MAKİNE; Cam işleme makinelerin de ELİT MACHINE; Kompresör de TEKOPA; PVC profil bükme de PLASTTÜRK; Alüminyum profil ve boru bükme de ŞAHİNLER MAKİNE; Testere de  KÖNİG, FREUD, PLANA; Freze ve Matkap uçlarında  LINIX gibi markaların önemli derecede etkili  bayilikleri bulunmaktadır.

Alüminyum profil ve aksesuarlar, PVC profil ve aksesuarlar, Kale Kilit, havalı el aletlerinde de en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

Üretim plastik Tesisimizde, HDPE, LDPE, PE, PP (Jelatin), OPP, CPP, BOPP, Metalize, Pearlize ve Co-Ex laminasyonlu malzemelerden baskılı ve baskısız, Market Poşetleri, Taşıma Çantaları, Manav Poşetleri, Takviyeli – Takviyesiz Mağaza Çantaları, Taşıma Torbaları, Stretch Film imalatı yapabilmekteyiz.

Firmamızın en önemli tarafı piyasadaki saygınlığı ve insanlara verdiği güvendir.