Strex - Kimdir

Firmamız, güçlü ve profesyonel kadrosu ile uzun yıllardır endüstriyel imalat yapan sanayi kuruluşlarında ısıtma ve kurutma uygulamalarında, kapasite artırımı ve enerji maliyetlerinin düşürülmesine yönelik saha uygulamaları yapmaktadır.

Firmamız ağırlıklı olarak tekstil, cam, plastik, mermer, otomotiv, endüstriyel mutfak, gıda, laminasyon, matbaa, ahşap sanayi, kağıt sanayi, mürekkep kuruma, boya sanayi, seramik, sera ısıtma, açık alan ısıtma, suni deri ve organik deri, emprime sektörü, sinterleme, tavlama kurutma, şoklama, pişirme, ön ısıtma, son ısıtma, ısı sabitleme, sektörlerde kurutma fırını revizyonları yapmaktadır. İşletmelerde kullanılmakta olan doğalgaz, kızgın yağ ve buhar ısıtmalı kurutma fırınlarını, infrared ısıtmalı fırınlara dönüşümünü yapmaktadır.

Firmamızın değişik tip ve ebatlarda spesifik uygulamalar için infrared ısıtmalı kurutma fırınları imal edebilmekte ve mevcut fırınları revizyonla infrared teknolojiye çevrilmektedir.

Editör

STREX Kızıl ötesi Isı ve İşleme Teknolojileri

Kızıl ötesi süreci STREX indüstriyel Teknoloji Bölümü (STREX Özel Işık Kaynakları işbölümü ) geliştirir ve endüstriyel termal prosesler için kızıl ötesi lambaları ve sistemleri üretir uzun denemeler ve araştırmalar neticesinde odak uygulamalarınızın özel gereksinimlere ihityacı olduğu görülmüştür  Specturum , Güç , Uzunluk  ve şekil bakımından STREX endüstry olarak gereksinimleriniz olan filamentleri ve lambaları temin edecektir sizde STREX endüstrynin araştırmalarına ve deneyimlerine güvenin.

Kızılötesi ısı teknolojisi bilgisinden yararlanın Geleneksel termal yöntemlerin aksine, kızıl ötesi lambalar ve filamentler kısa bir süre içinde yüksek miktarda ısı enerjisi iletir . Sizin işleminiz için gerekli olan ısı kısa sürede odaklamış olduğunuz yere iletilir ve .Bu enerjinin % 50 civarında tasarruf sağlayabilir .

Kabul edilir ’ki STREX kalitesi denenmiş ve rakipsizdir istenildiğinde    3 metre uzunluğunda tek tüp veya ikiz tüp tasarımı olarak sunulmuştur.

Agresif çevre koşulları altında bile kararlı bir termal işlem için  -özel üretilmiş reflectör sayesinde kızıl ötesi ileticilerin verimliliği STREX ARGE merkezinde ve uygulamalarımızda bizzat kendiniz test edin .

Ayrıca iş prosedürlerini optimize etmek ve somut rekabet avantajı kazanmak için STREX Teknoloji uzmanlığı ve deneyimlerinden faydalanın.

Bizim uygulama merkezlerinde ve müşteri tesisleri bünyesinde size özel testler ve çözümler sunuyoruz yerinde testler için uzman kadromuz çeşitli ekipmanlarla yapacağı testler neticesinde ihtiyacınız olan ekipmanı projelendirip siz değerli müşterilerimizin onayına sunacaktır.

Biz STREX çözüm ortağı olarak daima sizin ve kurumunuzun yanındayız .

Misyonumuz

Yaptığımız her işte, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizle, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak, çalışanlarımızın istek  görüş ve önerilerini  dinleyerek şirketin gelişimine katkıda bulunmalarını sağlamak.

 Vizyonumuz

Teknik servis, bilgi ve tecrübe  konusudur.
Müşterilerimiz, kendilerine sunduğumuz tavsiye ve önerilere güvendikleri  için...
ihtiyaçlarının Doğru karşılandığını , yaptıracakları işe karşı daha güvenle bakabileceklerinden emin olmaları gerekmektedir bu yüzden
kapasitemize ve uzmanlaşmış deneyimli kadromuza  güvendiğimiz için...
“Güven” yaratan firma olma tutkumuzu zedelemeden daima yenilikçi ve çağdaş çözümler üretmekteyiz  ve bu güveni siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaktan gurur duyarız.