Sturdy Makina - Kimdir

Elektrofüzyon Kaynak Makineleri - Data Logger - Plastik Boru Hidrolik Alın Kaynak Makineleri - Cnc Plastik Boru Hidrolik Alın Kaynak Makineleri - Manuel El Ekstrüder - PPRC Kaynak Makineleri İmalatı

Sturdy Makina Cnc Makinaları İmalatı

20 yılı aşkın iş tecrübesiyle faaliyete geçmiştir. İlk kurulduğu günden itibaren Studry Makina müşteri odaklı yüksek kalite ve hassasiyetle uygun optimal fiyatı benimsemiş ve tüm piyasanın dikkatini üzerine toplamıştır .Firmamız CNC Makinaları parkuruyla (punch, kesim,büküm vb.) yüksek kaliteli metal işleme (sac,paslanmaz vb.) üretim ve hizmetini sağlamaktadır. Üretim yelpazemizi Elektrofüzyon Kaynak Makineleri, El Extrüderi, Alın Kaynak Makineleri ve Polietilen Fitingler, Datalogger oluşturmaktadır. Yakın zaman içinde hedefimiz ülke ve ülke sınırları dışında üretimin en büyük yüzdesine hakim olmaktır. Bu dogrultuda çalışmayı sürdürmekteyiz. Herkesle çalışma imkanı yakalama hedefimize en hızlı şekilde ulaşacağımızı umuyoruz.

Firmamız imalatını ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürünleri web sitemizden veya makinaturkiye.com sayfamızdan ulaşabilirsiniz.