TechLift - Kimdir

İstif ve lift makinaları

Techlift Transpalet Forklift 2005 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Ülkemizin ekonomik gelişimine paralel olarak, şirketimiz Türk, Avrupa ve Uzak doğu ürünlerine eşsiz ihracat organizasyon modelini uygulayarak büyük gelişim ve sağlıklı büyüme sağlamıştır. Bu süreçte, şirketimiz ihraç edilecek çeşitli ürünlerin uluslar arası pazarlanmasına yön vermekteydi. Bununla beraber şirketimiz en uygun ihracat fırsatları için piyasa çalışmaları yaparak portföyündeki firmaları sürekli bilgilendirmektedir. Şirketimiz çok sayıda ürün pazarlamakta olup, tüm dünya piyasalarıyla iş bağlantıları kurmakta ve özellikle komşu piyasalarla yeni fırsatlar oluşturmaya çalışmaktadır.

  Ortadoğu pazarları piyasa çalışmalarının odağı haline gelmiş ve sonuç olarak yeni piyasalara girişler pazar paylarını artırmıştır. Şirketimiz Ortadoğu’da gerek kamu gerekse özel sektör firmalarına iş makineleri ve inşaat malzemeleri, yük platformları satışında bulunmuştur. Şirketimiz alanında birçok dev üreticinin de Ortadoğu distribütörlük haklarını elinde bulundurmaktadır şirketimizin ana ofisi İstanbul’da bulunmakta olup, Avustralya, Birleşik Arap Emirlikleri, Almanya, Irak ve Iran’da temsilcilik ve ofisleri bulunmaktadır.

  Şirketimiz profesyonel kadrosu, gelişmiş yönetim ve pazarlama anlayışıyla dış ticaret şirketi olarak gelişimini tamamlamış ve büyük bir müşteri portföyüne sahip olmuştur.