Üçel Pres - Kimdir

Sıcak Kamara Metal Enjeksiyon, Soğuk Kamara Metal Enjeksiyon, Dik Metal Enjeksiyon Presi, Pnömatik Metal Enjeksiyon Makinesi, 2.El Metal Enjeksiyon, Yedek Parça ve Sarf Ürünler İmalatı ve Satışı

Üçel Pres

Metal enjeksiyon makinesi üretmek için 1997 yılında kurulan ÜÇEL PRES kısa sürede büyüyerek müşterilerine daha iyi hizmet edebilmeyi kendine hedef olarak belirlemiştir. Geçmişten gelen tecrübesini üstün kalite anlayışı ile sürdürmeye devam etmektedir. Sıcak Kamaralı Metal Enjeksiyon ve Soğuk Kamaralı Metal Enjeksiyon konusunda kaliteli hizmetini ispat edip sektöründe hızla yükselmiş ve saygın yer edinmiştir.

Halen sektöründe lider firmalardan biridir. İyi eğitilmiş deneyimli personel kadromuz müşterilerimize mümkün olan en hızlı servisi vermeyi mümkün kılmıştır.

Vizyonumuz:

Müşterilerimizin , çalışanlarımızın, yan sanayimizin ve içinde yaşadığımız ve çalıştığımız toplumun takdirlerini kazanarak  yaptığımız işleri en iyi şekilde gerçekleştirmek.


Misyonumuz:

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak .