Veflexioz Flexo Machines - Kimdir

Flexo Baskı Makinaları , Film Extrüderleri , Laminasyon Makineleri , Rotogravür Baskı Makineleri , CNC ve Torna Makineleri , Çevreye Duyarlı Geri Dönüşüm Cihazları

Veflexioz Flekso Baskı Makinaları

Veflexioz Flekso Baskı Makinaları 1989 yılında Flekso Baskı Ustası olarak İsviçre’de mesleğine başlayıp 4, 6, 8 Renk Flekso Baskı Makinelerinde çalışarak ve 2010 yılında Veflexioz adı ile ticari yaşamına devam eden şirketimiz, yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine Flekso baskı makine satın alma konusunda çözüm ve hizmetler sunmaktadır.

Vefleksioz Baskı Makinaları, Flexo Baskı Makinaları imalatı ve satışı yapmaktadır.

Veflexioz, Flekso Baskı makine tedariği, üretim danışmanlığı, deneyimli Ekibiz ile revizyon ve renovasyonu konusunda’da Hizmet veren, danışmanlık olarak belli Lojistik firmaları ile ithalat ve ihracatı konularında mevcut ve potansiyel müşterilerinin hizmetindedir. Öncelikli olarak ülkemizdeki ambalaj baskı teknolojilerinin geliştirilmesi konusunda önemli çalışmalarda bulunan şirketimiz, Flekso Baskı, Coextruder (ekstrüzyon), laminasyon ve kesim makineler konusunda ambalaj üreticilerine danışmanlık, planlama, satış ve satış sonrası destek konusunda çalışmalar yapmaktadır.

Flekso Baskı, Coextruder, Rotogravür, Laminasyon tarzı Makinelerin ve bunlara bağlı olan tüm gerekli üretim Ekipmanların ikinci el tedarikinde Müşterilerimizin karşılaşacağı tüm sorunlarının A-Z ye kadar çözüme sağlamaktayız, bu nedenle Müşterilerimizle beraber Makine Projelerine veya Parkurlarını yerinde ve genelde çalışır halde gösterip Risk Analizleri çıkarıp gerekliyse gerekli Projeleri birlikte inceleyerek soru ve sorunları bertaraf etmiş oluruz.

Yine bünyemizde var olan Veflexioz deneyimli Ekibiz ile birlikte Organize olarak, Projelerini okuyarak ve takip ederek her türlü Makine Söküm ve Kurulum gibi tüm işlemleri, Siz değerli müşterilerimize memnuniyetle yapmaktayız. Biz hazırız peki ya siz?

Lütfen tüm soru ve önerileriniz için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz yada info@veflexioz.com adresine e-mail gönderiniz.