VM 5200 Halı Hava Alma Paketleme Makinası

İlan No : #00214456
Kategori: Halı Paketleme Makinesi
Marka: Venüs
Model Tipi: VM 5200
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 30 Gün
Konum: Yenişehir Mah. / İzmit / Kocaeli
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Takas Olur, Leasing'e Uygun, Kredi Kartına Taksit, Havale / EFT, Kredi Kartı, Krediye Uygun, Kosgeb Destekli, Görüşülür
83.000
KDV DAHİL Min. Sipariş 1 Adet,

Halı Hav Alma ve Paketleme Makineleri, Endüstriyel Rulo Fırçalı Halı Süpürgesi Hav halının dik duran ipliklerine denir.
 
Halı Hav Alma Makinesi halı yıkamadan sonra halı üzerinde bulunan hav kırıkları, saç, ev tozu ve bunun gibi halı kirlerini hızlı bir şekilde fırçalayan ve vakumlayan endüstriyel halı süpürme ve paketleme makinesidir.
Bu ürün sayesinde yıkanmış ve kurumuş halılara son kontrol, leke kontrolü, parfümleme ve paketleme yapabilirsiniz. Bazı halı cinslerinde yıkama sonrası aşırı havlanma meydana gelir. Bu halılar son kontrol işlemine tabi tutulmazsa aşırı kirli bir görüntüye sebep olur. Bu tür halılarda tüy kabartma ve parlatma da dahil bir çok işlemi yapan bu ürün halıların müşteriye tesliminden bir önceki kontrolü oldukça kolaylaştırmakta ve işi yapan ustaya güvene sağlamaktadır.Led ışıklandırma sayesinde halı üzerindeki lekeler daha kolay görünmekte, kontrol yapan ustaya hızlıca leke kontrol imkanı sağlamaktadır. Ürün, halı yıkama işini bitirme safhasında kullanıldığından firmaların çok ihtiyaç duyduğu kalite kontrol işlemini kolaylaştırmakta, halı tüylerini tarayıp kabartmakta kullanılır. Makine ile birlikte verilen, 4000 m³ emiş gücü olan toz emme ünitesi, 4 adet heliks fırçanın 1500 RPM hızla dönerken kaldırdığı tozları ve hav kırıklarını güçlü hava akımı sayesinde toz torbasına aktarır ve halı yüzeyinde hijyenik parlaklık sağlar. Halı havlarının yeterince kabartılması halıda yenilenmiş hissi uyandırır.Giriş kısmında bulunan rulo fırça ile alt fırçalama sağlanır. Halı rulo haline gelmeden arka yüzeydeki tozlar dökülmüş olur. Bu sayede rulo hale geldiğinde tekrar tozlanmasının önüne geçilmiş olur. Üzerinde bulunan rulo halı poşeti aparatı sayesinde rulo şekilde sarılan halı poşetlenerek paketlenir. Servise hazır hale gelir.

VM 5200 Halı Hava Alma Paketleme Makinası Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!