Kumaş Lüp Katlanır Işıklı Büyüteç Mercek

325
KDV DAHİL Min. Sipariş 1
İlan No: #00195741
Kategori: Diğer Sarf Malzemeler
Marka: İşkur Makina
Model Tipi: Kumaş Lüp
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Çin
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Oruç Reis Mah. / Esenler / İstanbul
Kısa Detay: 1 Yıl Garantili

Katlanır Işıklı Büyüteç Kumaş Lup Mercek

lup büyütecimiz kaliteli bir üründür, deri kılıfından çıkartıp ürünü elinize aldığınızda kaliteyi en başından anlayabilirsiniz.

- Lup büyütecin skalası 1 inç yani 2.5cm uzunluğundadır. İncelenen ürünün aynı zamanda boyutları hakkında bilgi sahibi olmanızı da sağlar.

- Büyütecin CM skalası üzerinde ölçüm yapmanızı kolaylaştıracak olan hareketli işaretçisi bulunmaktadır. Büyütecin yan tarafında olan metal başlığı çevirerek işaretçiyi sağa sola kaydırabilmektesiniz.

metal büyütecin 30mm yani 3cm mercek çapı bulunmaktadır.

- Mini büyütecin üzerinde bulunan açılıp kapatılabilen 2 adet led ışığı ile karanlık ve loş ortamlarda daha kolay inceleme yapma olanağı bulunmaktadır.

- Büyüteç geniş bir kullanım alanına sahiptir. katlanır büyütecimiz kumaş incelemesinde, matbaalarda baskı incelemelerinde, bitki incelemelerinde kullanılmaktadır.

- Promosyon olarak müşterilerinize dağıtmak için bu lup büyüteci kullanabilirsiniz, büyüteç üzerinde üzerinde baskı yapılabilecek alanlar bulunmaktadır.

- Katlanabilme özelliği vardır, az yer kaplar.

-  metal büyütecimizi mini boyutlarından dolayı taşımak ve kullanmak kolaydır. Yanında gelen deri siyah kılıfı ile çantanızda veya cebinizde taşıyabilirsiniz.

Kumaş Lüp Katlanır Işıklı Büyüteç Mercek Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!