İlan No: #00096708
Kategori: Aktif Karbon Filtreli Su Arıtma Sistemleri
Marka: Aqua Sense
Model Tipi: ASC 30
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Kadıköy / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: İlke Mühendislik

Kadıköy / İstanbul / Türkiye


Aktif Karbon Filtreli Su Arıtma Sistemi / Aqua Sense Asc 30

 


AKTİF KARBON FİLTRELERİ


 

Klor ve bileşikleri, deterjan ve sanayi atıkları, hoş olmayan koku ve tat oluşturan organik maddeler, petrol ve asbest gibi maddeler insan sağlığına zararlıdır ve suyu kullanılmaz hale getirirler.


 

Aktifleştirilmiş karbonun 100 kat arttırılan yüzey alanı (1200 m²/gr) ve yüksek adsorbsiyon özelliği sayesinde bu kirleticilerden kaynaklanan renk, tat, koku giderilir.


 

Aktif karbon sistemleri fiziko-kimyasal arıtma yaparlar. Bu işlem fiziksel süzmenin yanında adsorbsiyonu kapsadığı için uzman mühendis tarafından verilen kullanım ömrü sonunda aktif karbonun tamamen değiştirilmesi gerekir.

Aquasense tam otomatik aktif karbon filtreler polietilen veya çelik tankların içinde kuartz ve aktif karbondan oluşan yapıya sahiptir.


 

Aquasense aktif karbon filtrelerinin ters yıkama işlemi zaman kontrollü modellerde, otomatik vananın üzerinde bulunan zaman saatinin istenen gün ve saate ayarlanması ile basınç farkı kontrollü sistemlerde ise ünitenin girişi ile çıkışı arasındaki basınç farkın set edilen değere ulaştığında otomatik olarak gerçekleşir.


 

Aquasense aktif karbon filtrelerde kullanılan tüm mineral ve ekipmanlar dünya gıda normlarına uygundur.


Aktif Karbon Filtreli Su Arıtma Sistemi / Aqua Sense Asc 30, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!