İlan No: #00096705
Kategori: Kum Filtreli Su Arıtma Sistemleri
Marka: Aqua Sense
Model Tipi: ASQ 50
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 11.02.2011
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Kadıköy / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 216 467 29 38
  • +90 216 467 25 27

Yetkili: İlke Mühendislik

Kadıköy / İstanbul / Türkiye


Kum Filtreli Su Arıtma / Aqua Sense Asq 50

 KUM FİLTRELERİ


 

Aquasense kum filtreleri, suyun içindeki çözünmeyen, çeşitli büyüklüklerdeki partikülleri, askıda katı maddeleri gidermek amacıyla dizayn edilmiş yüksek verimli ünitelerdir.


 

Kum filtreleri sudaki askıda katı maddeleri tutarken aynı zamanda kendisinden sonra kurulacak olan üniteleri de tortudan koruyarak görevlerini tam olarak yerine getirmelerini sağlar. Dolayısıyla genel bir arıtma sisteminde mutlaka olması gereken ana ünite kum filtresidir.


 

Tam otomatik kum filtreler, polietilen veya çelik tankların içinde farklı ebatlarda kuartz ve antrasit katmanlarından oluşan yapıya sahiptir. Oluşturulan bu yapı sayesinde filtrasyon sadece filtre yatağının üst yüzeyinde değil tüm katmanlara yayılarak daha verimli olması sağlanır.

Aquasense kum filtrelerinin ters yıkama işlemi zaman kontrollü modellerde, otomatik vananın üzerinde bulunan zaman saatinin istenen gün ve saate ayarlanması ile basınç farkı kontrollü sistemlerde ise ünitenin girişi ile çıkışı arasındaki basınç farkının set edilen değere ulaştığında otomatik olarak gerçekleşir.


 

Aquasense kum filtrelerinde kullanılan tüm mineral ve ekipmanlar dünya gıda normlarına uygundur.Kum Filtreli Su Arıtma / Aqua Sense Asq 50, Sıfır ( Yeni ) Satılık Kum Filtreli Su Arıtma / Aqua Sense Asq 50 TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!