Alçı Sıva Makinası

kategorisinde 78 adet ürün
Starmix Md38 Dijital Alçı Ve Hazır Sıva Makinası
Emp Q4 Alçı Sıva Makinası Next Generation 2018 Empati Makina
Pft G-4 Alçı Makinası Empati Makina Güvencesiyle
Alçı Sıva Makinası KNAUF PFT G4
Alçı Sıva Makinası Ase Sm 5 - Orjınal Yedek Parçaları
Alçı Sıva Makinası Pft G4 2018 Model Next Generation
Starmix Ms38 Alçı Sıva Makinası
Alçı Sıva Makinası Starmix Ms38
Putzmeister Mp 25 Alçı Sıva Makinası
Pft G4 Alçı Makinesi
Alçı Sıva Makinası - Ase Sm5
D4 Alçı Sıva Makinası
Alçı Sıva Makinası 25 Lt /Dk Ase Sm 5
Knauf PFT ZP3 L Multimix Çimento Sıva Makinası, Alçı Sıva Makinası
Alçı Sıva Makinası 25 Lt /Dk Ase Sıvajet
Powermix Alpha Alçı Sıva Makinası
Putzmeister Alçı Makınası Mp 25 Empati Makine Güvencesiyle
Starmix D6 Helezon
Alçı Sıva Makinası 13 Lt /Dk Ase Sıvajet Mn
PFT ZP3 XL MIX Sıva Makinası
Toplam 4 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Alçı Sıva Makinası Firmaları Tümü

Alçı Sıva Makinası, alçı ve çimento ile hazır sıva atılabilmesi için ideal olan, sökülüp takılabilen taşıması kolay, yüksek performanslı ve inşaat sektörüne teknolojik olarak büyük bir avantaj ve prestij sağlayan portatif sıva makinalarıdır. Çok amaçlı olan bu makinalar özellikle büyük metrajlı işlerde çok avantajlı ve oldukça kolaydır.

En son teknoliji ile hazırlanmış, kurulumu ve taşıması kolay çok amaçlı alçı sıva makinalarının kullanıldığı yerler ise; Alçı harçları, çimento harçları, kireç harçları, iç ve dış mekan yüzeylerinde, izolasyon sıvalarında, enjeksiyon harçlarında ve daha birçok farklı alanlarda kullanılmaktadır. Sektör olarak en çok inşaat sektöründe tercih edilmektedir.

Alçı sıva makinasının sağladığı birçok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajlardan bazıları ise;

Alçı sıva makinaları ile uygulamaya başlamadan önce temizlenmesi, zeminin yeterli bir kurulukta olması, donma riskinin olmaması gereklidir. Eğer zeminde çatlama ya da çukurluk var ise bu boşluklar alçı sıva yapılarak mala ile düzeltilmelidir. Aynı şekilde makinada uygulamadan önce kontrol edilmeli ve tüm iç yüzeyinin temizleme seti ile temizlenmesi gereklidir. Uygulanacak alan ve makine hazır hale geldiğinde alçı sıva makinası sıva malzemelerini makinanın kuru malzeme haznesine boşaltır ve karıştırma parçasına iletilir ve burada su akımı için makinadan ayar yapılarak su ile karıştırılır ve malzeme kullanılır hale getirilir. Kullanıma hazır hale gelen malzeme pompaya iletilir ve pompa tarafından pompalanır. Pompalanan bu sıvayı bar basıncına dayanıklı hortumlar ile püskürtme işlemi için püskürtme tabancasına iletir ve bir kompresör vasıtası ile sıva uygulanacak olan yüzeye püskürtülür. Alçı sıva makinasının su beslemesi manuel olarak ayarlanır ve bir akış ölçer ile kontrol edilmektedir. Uygulama yapılan yüzey tamamlandıktan sonra temiz, şık ve kaliteli bir görünüm elde edilir.

 

Makine Türkiye, alçı sıva makinaları ve bu makinaların tüm çeşitlerini bir arada görmenizi sağlayan ve aynı zamanda diğer tüm endüstri ürünlerinin tedariğini, imalatını ve satışını gerçekleştiren çok geniş bir ürün ve dağıtım ağı olan bir e-ticaret sitesidir. İstediğiniz bir ürünün tüm özelliklerini, markası ve modelini, fotoğraflarını inceleyerek karar vermenize ve satın alımınıza büyük oranda destek sağlayan kapsamlı bir tanıtım içeren web sitedir.

Alçı Sıva Makinası Fiyat ve çeşitleri ile sıfır, ikinci el, imalattan, tedarikçiden ilanlar. Satılık tüm marka ve modeller Alçı Sıva Makinası burada.