Kara Sıva Makinası

kategorisinde 25 adet ürün

Kara Sıva Makinası Popüler Ürünler

Eski zamanlarda inşaat işlerinde kullanılan harçlar el gücüyle geleneksel yöntemlerle yapılmaktaydı. Ama inşaat sektörünün gelişmesiyle beraber iş yükünü hafifleten ve kusursuz işler ortaya çıkarmalarını sağlayacak mükemmel makina çeşitleri üretildi. El gücüyle yapılan geleneksel yöntemler geri de kaldı ve işlerinde başarılar getirecek harika makina modelleri üretildi. Bu makinalar hem hızlı hem de daha pratik bir şekilde homojen karışımlar elde etmeye yardımcı oldu. Sıva harçlarıyla beraber tüm karışım harçlarında karışımlarında kullanıma imkan sundu. 

İnşaatta sıva işi binanın yada mekanın yapılmasında sonra en önemli iştir. Bu işlem yapılmadan ne boya ne de dekorasyon işleri tam anlamıyla yapılmaz. Sıva işlemi binanın dış etkenlerden korunmasını sağlayan harika bir işlemdir. Bu işlem binanın uzun yıllar ayaktta kalmasını duvarlarının sağlıklı bir şekilde kalmasını sağlar. Bir nevi korunma işlemidir. Duvarların korunması işlemidir. Bu işlemleri hızlıca yapmak için geliştirilmiş mükemmel makina çeşitleri ve modeleri sadece makinaturkiye sayfalarında.

Kum, çimento ve kireç karışımı ile hazırlanılan, ileri teknoloji ile kullanılan çok amaçlı bu makinalar pompalanabilir ve püskürtülerek uygulama yapılan işlevsel bir sıva makinasıdır.Bu ürün , kuru ön karışımı yapılmış çimento esaslı her türlü pompalanabilir harçlarda uygulanabilmektedir.

İleri teknoloji ile tasarlanmış, kullanımı kolay olan bu makinalar daha çok inşaat sektöründe tercih edilmektedir. Ayrıca uygulama yapılan alanlar ise; kaba sıvalar, iç ve dış cephe sıvaları, enjeksiyon harçları, takviye ve yapıştırıcı harçlar, püskürtme harçları, dolgu ve bağlantı harçları, yalıtım sıvaları, kireçli ve renkli sıvalar, birleştirici sıvalar ve yaş şap uygulamaları gibi birçok farklı alanlarda kullanılabilmektedir.

Sağladığı birçok avantaj bulunmaktadır ve bu avantajlardan makinanın en çok tercih edilme sebepleridir . İleri teknoloji kullanılan çok amaçlı makinalardır. Uygulamadaki disk yüzeylerinin genişliği ile düzgün yüzeyler elde edilebilmektedir. Püskürterek yapışma sağladığından daha iyi bir yapışma imkanı sağlar. Hızlı bir makinadır ve hız kontrol imkanı bulunmaktadır. Kolayca temizlenebilen bir sıva makinasıdır.
Sessiz çalışma özelliği bulunmaktadır ve bu sayede çevredekileri rahatsız etmez. Hafiftir ve bu sayede kolay taşınabilir. Dayanıklı, ekonomik ve uzun ömürlüdür.Kullanılan malzemelerde fire oranını en aza indirir.

Uygulamaya başlamadan önce uygulama yapılacak olan yüzey kontrol edilerek sıvanacak olan yüzeyin kuru olması ve varsa çıkıntı ya da çukurların kazınarak temizlenmesi ya da o alanların alçı sıva yapılarak mala ile doldurulması gereklidir. Yüzey temizlendikten sonra sıva yapımında kullanılan kuru malzemeler olan çimento, kireç, kum ve suyu haznesine boşaltılır ve su oranı ayarlanır. Makina bu ayarlanan orana göre harcı hazırlar ve hazırlanan harç kompresör basıncının çalışma yüksekliğinde ayarlanması ile yüzeye püskürtülerek uygulama gerçekleştirilir. Uygulama yapılan yüzey tamamlandıktan sonra temiz, şık ve kaliteli bir görünüm elde edilir.

Başarılı firmaların ürettikleri sıva makinaları sayesinde sıvama işleri çok kolay. Ürün aramak için zamna kaybetmenize gerek kalmadı artık duvar sıvama , inşaat işlerinde sıvama yapmak için en ideal makina modellerini bu sayfadan görebilirsiniz. Uzun ömürlü , güvenilir makina çeşitleri burada.

Makine Türkiye, inşaat makinaları sektöründe önemli yere sahip olan sıva makinaları ve bu makinaların tüm çeşitlerini bir arada görmenizi sağlayan ve aynı zamanda diğer tüm endüstri ürünlerinin tedariğini, imalatını ve satışını gerçekleştiren çok geniş bir ürün ve dağıtım ağı olan bir e-ticaret sitesidir. Sitece ayrıca aynı kategoride alçı sıva makinaları çeşitleriyle birlikte tüm diğer sıva makinaları ve İstediğiniz bir ürünün tüm özelliklerini, markası ve modelini, fotoğraflarını inceleyerek karar vermenize ve satın alımınıza büyük oranda destek sağlayan kapsamlı bir tanıtım içeren web sitedir.

Kara Sıva Makinası fiyatları tüm çeşitleri markaları ve modelleri ile imalattan ürün seçenekleri teknik özellikleri ve imalatçı firma bilgileriyle portalımızda