Kara Sıva Makinası

kategorisinde 23 adet ürün
Kara Sıva Makinası Ase Vp 500 Tmk

ASE, VP 500 TMK

Satılık Sıfır ( Yeni ) Model

Garantili Posta Çeki, Kredi Kartı, Peşin, Leasing'e Uygun

D

Kara Sıva Makinası Starmix Psm20

Starmix, Trelles

Satılık Sıfır ( Yeni ) Model

Garantili Görüşülür, Kredi Kartı, Peşin, Çekle Şatış, Leasing'e Uygun

Pistonlu Sıva Makinası - Barsen BS-1P

Barsen, BS-1P

Satılık Sıfır ( Yeni ) Model

Garantili Krediye Uygun, Kredi Kartı, Peşin, Kredi Kartına Taksit, Vade Olur

Kara Sıva Makinası Brinkmann PM 180 B - ECO

Brinkmann, PM 180 B - ECO

Satılık Sıfır ( Yeni ) Model

Garantili Leasing'e Uygun

Pistonlu Sıva Ve Şap Makinası 10-150 Lt/dk Ase Hsp EM

ASE, HSP/EM

Satılık Sıfır ( Yeni ) Model

Garantili Kredi Kartı, Peşin, Kredi Kartına Taksit, Leasing'e Uygun

Video

Kara Sıva Makinası 35 Lt /Dk Ase Vp 500 Tmk

ASE, ASE VP 500 TMK

Satılık Sıfır ( Yeni ) Model

Garantili Posta Çeki, Kredi Kartı, Peşin, Kredi Kartına Taksit, Leasing'e Uygun

Video

Kara Sıva Makinası Stanmak St-8 Helezonlu

Stanmak, ST- 8

Satılık Sıfır ( Yeni ) Model

Garantili Vade Olur

Putzmeister P13 Karasıva Makinesi Yeni Model

Putzmeister, P13 EMR

Satılık Sıfır ( Yeni ) Model

Garantili

Putzmeister Karasıva Makinesi P13

Putzmeister, P13

Satılık Sıfır ( Yeni ) Model

Putzmeister P13 EMR Kara Sıva Makinası

Putzmeister, P13 EMR

Satılık Sıfır ( Yeni ) Model

Garantili Leasing'e Uygun

Toplam 2 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Kara Sıva Makinası, kum, çimento ve kireç karışımı ile hazırlanılan, ileri teknoloji ile kullanılan çok amaçlı bu makinalar pompalanabilir ve püskürtülerek uygulama yapılan işlevsel bir sıva makinasıdır. Kara sıva makinası, kuru ön karışımı yapılmış çimento esaslı her türlü pompalanabilir harçlarda uygulanabilmektedir.

İleri teknoloji ile tasarlanmış, kullanımı kolay olan bu makinalar daha çok inşaat sektöründe tercih edilmektedir. Ayrıca uygulama yapılan alanlar ise; kaba sıvalar, iç ve dış cephe sıvaları, enjeksiyon harçları, takviye ve yapıştırıcı harçlar, püskürtme harçları, dolgu ve bağlantı harçları, yalıtım sıvaları, kireçli ve renkli sıvalar, birleştirici sıvalar ve yaş şap uygulamaları gibi birçok farklı alanlarda kullanılabilmektedir.

Kara sıva makinasının sağladığı birçok avantaj bulunmaktadır ve bu avantajlardan makinanın en çok tercih edilme sebepleridir.

 

Kara sıva makinası ile uygulamaya başlamadan önce uygulama yapılacak olan yüzey kontrol edilerek sıvanacak olan yüzeyin kuru olması ve varsa çıkıntı ya da çukurların kazınarak temizlenmesi ya da o alanların alçı sıva yapılarak mala ile doldurulması gereklidir. Yüzey temizlendikten sonra sıva yapımında kullanılan kuru malzemeler olan çimento, kireç, kum ve su kara sıva makinasının haznesine boşaltılır ve su oranı ayarlanır. Makina bu ayarlanan orana göre harcı hazırlar ve hazırlanan harç kompresör basıncının çalışma yüksekliğinde ayarlanması ile yüzeye püskürtülerek uygulama gerçekleştirilir. Uygulama yapılan yüzey tamamlandıktan sonra temiz, şık ve kaliteli bir görünüm elde edilir.

 

Makine Türkiye, inşaat makinaları sektöründe önemli yere sahip olan kara sıva makinaları ve bu makinaların tüm çeşitlerini bir arada görmenizi sağlayan ve aynı zamanda diğer tüm endüstri ürünlerinin tedariğini, imalatını ve satışını gerçekleştiren çok geniş bir ürün ve dağıtım ağı olan bir e-ticaret sitesidir. Sitece ayrıca aynı kategoride alçı sıva makinaları çeşitleriyle birlikte tüm diğer sıva makinaları ve İstediğiniz bir ürünün tüm özelliklerini, markası ve modelini, fotoğraflarını inceleyerek karar vermenize ve satın alımınıza büyük oranda destek sağlayan kapsamlı bir tanıtım içeren web sitedir.

Kara Sıva Makinası, Kara Sıva Makinası fiyat ve çeşitleri ile sıfır, ikinci el, imalattan, tedarikçiden bayiden ürün seçenekleriyle satılık tüm marka ve modeller