Çift Nozullu Yoğurt Dolum Makinası 2500 Ml

19.000
Koli +KDV
İlan No: #00175084
Kategori: Otomatik Dolum Makinası
Marka: Renas Makina
Model Tipi: CYD-Y2 2500
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Çin
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Ünalan Mah. / Üsküdar / İstanbul
Kısa Detay: 1 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin

Yarı Otomatik Yoğun Çift Nozullu Sıvı Dolum Makinesi - CYD2-Y2500

 

CYD2-Y2500  300-2500ml Çift NozulluYoğun Sıvı Dolum Makinasının Teknik Özellikleri

Model CYD2-Y2500
Çalışma Aralığı 3ml
Kapasite 10 - 30 Dolum/Dakika
Dolum Hassasiyeti ±%1
Giriş Voltajı 220V AC
Giriş Akımı 1A
Güç Tüketimi

10W

Hava Basıncı 0,4 - 0,6 MPa (4 - 6 Bar)
Ölçüler 115 * 49,5 * 44 cm
Ağırlık 27 kg
Çalışma Şekli Pedallı ya da Otomatik
Materyal Paslanmaz Çelik
Enerji 220V / 50HZ
Emiş Borusu 304 Paslanmaz
Emiş Pnömatik Silindir DNC Tipi Kalın Etli, Honlanmış Tip
Nozul Pnömatik Silindir Kare silindir
Şasi Paslanmaz Çelik
Sensörler Mindman Çin Üretimi
Pedal Malzemesi Plastik Pedal
Dış Kutu Malzemesi Karton
Conta Grubu Silikon
 

CYD2-Y25ml Sıvı Dolum Makinasının Genel Özellikleri

 
 1. 300 ml - 2500 ml arasındaki tüm düşük ve orta viskositedeki ürünleri doldurabilir.
 2. CYD2-Y2500 yarı otomatik tek nozullu  Yoğun sıvı dolum makinasının bağlantı yerlerinde sahip olduğu flanşlı ferrule sistemi, makinanın kolayca demonte edilip hızlıca temizlenmesini sağlar.
 3. Sıvı dolum esnasında ürüne temas eden noktalardaki tüm conta, keçe gibi malzemelerin üretimi anti-bakteriyel silikon malzemeden üretilmiştir. Böylelikle hijyen şartlarını (GMP şartları) karşılayan bir sistem kurmuş olursunuz.
 4. 0,5 mm hatfe aralıklı hassas dozajlama kolu sayesinde tek makina ile birçok dolum aralığında minimum şaşma oranı ile çalışabilmeye olanak sağlar. Dozajlama ayarı değiştirilmediği müddetçe aynı ölçüde çalışmaya devam eder.
 5. CYD2-Y2500 yarı otomatik tek nozullu Yoğun sıvı dolum makinasının sahip olduğu acil durum butonu, makinanın pozisyonuna bakılmaksızın acil durumlarda makinayı güvenli konuma getirmeyi sağlar. Böylelikle 6331 sayılı iş güvenliği yasasına uygun bir üretim biçiminiz olur. Söz konusu yasaya uygun hale getirmek için ekstra maliyet gerektirmez.
 6. Depo ya da tank tahliyelerine kelepçe ile bağlanıp bidon, kova ya da güğüm gibi kaynaklardan da daldırma yöntemi ile emiş yapabilmektedir. Ürünü makinanın ağzına getirmek için ekstra çaba gerektirmez. Bu da zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur.
 7. CYD-Y1000 yarı otomatik tek nozullu  Yoğun sıvı dolum makinasını, üretim hızınıza ve biçiminize göre iki farklı şekilde çalıştırabilirsiniz. Dilerseniz makinayı otomatik modda zaman ayarlı olarak çalıştırabilir, dilerseniz de makine ile birlikte ücretsiz olarak verilen pedal ile manuel modda çalıştırabilirsiniz.
 8. Nozul sistemi damlamaları önleyici bir sisteme sahiptir. Bu sayede dolumun tamamlanmasının ardından damlatma problemi yaşamazsınız. Sonuç olarak da hem dolum yaptığınız şişeleriniz kirlenmez, hem de damlamalardan kaynaklı gramaj fireleri yaşamazsınız.
 9. Diğer benzeri ürünlerden farklı olarak honlanmış ürün emiş pistonuna sahiptir. Bu piston, yüksek gramajlarda dahi yüksek hassasiyetle dozajlama yapılmasına ve dolum firelerini minimuma indirmeye yarar. Öte yandan piston yüzeyi pürüzsüz olduğundan piston keçeleri emsallerine kıyasla daha uzun ömürlü olur.
 10. Makine sisteminde yer alan dahili şartlandırıcı, hava tesisatında meydana gelebilecek ve makinanın pnömatik sistemine zarar verebilecek su ve pas gibi faktörlere karşı koruma sağlar. Makinanın hava girişinde bulunan slide valf sayesinde farklı bir vanaya ihtiyaç olmadan, makine ile işiniz bittiğinde sistemden havayı kesebilirsiniz.
 11. Elektro pnömatik sistemine sahip olması hassas dozajlama yaparak gramaj firelerinin önüne geçme konusunda avantaj sağlar.
 12. Makinanın şasesindeki topraklama, makinanın gövdesinde meydana gelebilecek elektriksel tehlikelere karşı makinayı korur.
 13. CYD2-Y2500 yarı otomatik tek nozullu  Yoğun sıvı dolum makinası ile birçok sıvının dolumu yapılabilmektedir. Söz konusu sıvı türleri arasında; Bal, pekmez, nar ekşisi, reçel, şampuan, tahin, krem, saç losyonu, salça, acuka, sarımsak sosları, yoğurt, başta olmak üzere birçok yoğun sıvı türündeki ürünlerin dolum işlemlerinde kullanılabilir. Ayrıca meyve suyu, su, şalgam, sıvı sabun, süt, sıvı yağ, madeni yağ, şurup gibi birçok sıvı yer almaktadır.

CYDY-Y25ml Sıvı Dolum Makinasına Eklenebilecek Opsiyonel Özellikler


CYD2-Y2500 yarı otomatik tek nozullu Yoğun sıvı dolum makinasının sahip olduğu özelliklere ek olarak ihtiyacınız olan farklı özellikleri de makinaya ekletebilirsiniz. Söz konusu opsiyonel özelliklerin başlıcaları aşağıdaki gibidir:
 
 • Makinanın sensörü tetiklemeli olarak üretilebilir.
 • İsteğe bağlı olarak dolum yapılan ürün sayısını gösteren bir sayaç eklenebilir.
 • Dolum nozullarında yer alan dolum memeleri ihtiyaca göre farklı boyutlarda üretilebilir.

CYD-Y2 2500 - Sıvı Dolum Makinesi 300-2500ml - Diğer Detaylar

 • Makine, uzun mesafelere rahatlıkla sevk edilmeye uygun bir şekilde ambalajlanmaktadır.
 • Satın aldığınız makine, anlaşmalı olduğumuz kargo ile uygun bir fiyata adresinize teslim edilebilir. Dilerseniz kendi anlaşmanız olan kargo firması ile de sevk işlemi yapılabilir.
 • Makina, fabrikasyon hatalarına karşı 1 yıl süre ile garantilidir.

Bu ilan 48 kez incelenmiştir.
Çift Nozullu Yoğurt Dolum Makinası 2500 Ml Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!