Çıt Çıt Makinesi

kategorisinde 19 adet ürün
Motorlu Çıt Çıt Makinası - Motorlu Pres Kanmak Km 500
Çıt Çıt Makinası - Çıt Çıt Pres Kanmak Km 400
Seyyar Elektrikli Çıt Çıt Makinası Kanmak Km 200
Bebe Kılikıt Memeli+Yaylı Takım Otomatik Çıtçıt Makinası Kanmak Km 6100
Broderi 3 Kafa Pnomatik Çıtçıt Makinası Bd-Q3
Rivet Çakma Makinası Kanmak Km 400 R
Motorlu Çıt Çıt Makinası Elektronik Kartı Kanmak Kmp-11
Çıt Çıt Makinası Elektronik Kartı Kanmak Kmp 10
Broderi Tek Kafa Pnomatik Çıtçıt Makinası Bd-Q1
Motorlu Çıt Çıt Makinası
Rivet Ve Aksesuar Çakma Makinesi

Çıt Çıt Makinesi Firmaları Tümü

Çıt çıt Makinası veya diğer bir deyişle Çıt çıt Pres Makinası Bazı dikiş uygulamalarıda metal aksesuarlar ve perçinleri çakmak oldukça iyi işlere yaramakta. Bu metal aksesuarlar ve düğmeleri kolayca uygulanacak iş parçasına çakma işlemi yapan makinaları geneline Çıtçıt çakma makinası, Çıt çıt çakma makinası denilmektedir. Çıtçıt makinası bebek kıyafetlerine, yat kapakları, Branda, dağcılık ceketleri deri ürünler ayakkabı gibi hazır giyim ürünlerine düğme çıtçıt çakmaya yarar.

Sadece o her iki tarafı yukarı çalışan çıtçıtlı olanlar "hızlı bırakma" ter pantolon yoktu oyuna tezgah atlamak ve almak için bir NBA oyuncusu ne kadar süreceğini düşünüyorum. Muhtemelen çalışırken standları içine düşerdim onun dev ayakkabılar duyduğu terlemesi koparmak için. enstantane takılması oldukça basittir. Sadece küçük metal halkalar bir dizi (yirmi yanlış yollar ve sadece tek bir doğru yolu kurmak edilebilir) Aksesuar Çakma Makinası Perçin Çakma , Kuşgözü Makinası mükemmellik bir milimetre içinde onları sıraya ve sonra kumaş birkaç kat üzerinden olabildiğince sert olarak birlikte bütün topluluğu ezmek almak . Ne muhtemelen yanlış gidebiliriz?

Çıt Çıt Makinesi Fiyat ve çeşitleri ile sıfır, ikinci el, imalattan, tedarikçiden ilanlar. Satılık tüm marka ve modeller Çıt Çıt Makinesi burada.