Çuval Ağzı Dikiş Makinası kategorisi aramanızda 52 adet ilan bulundu

GK 9 Şarjlı Portatif Akülü Çuval Ağzı Dikiş Makinesi

İşkur Makina | GK-9

5.950

GK9 666 Elektrikli Portatif Hafif Çuval Ağzı Dikiş Makinası

İşkur Makina | GK9-666

3.550

GK9 1001 Şarjlı Portatif Akülü Çuval Ağzı Dikme Makinesi

Gonghu | GK9-1001

5.950

NEWLONG DS 9C Çuval Ağzı Dikme Makinası

Newlong | DS-9C

GK26 1A Çuval Ağzı Dikiş Makinası - Dikme Makinası Komple Set

Yuki Special | GK26-1A

Tam Otomatik Çuval Ağzı Dikiş Makinası

Tokcanlar | TMS 01L-9600

Toplam 2 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Çuval Ağzı Dikiş Makinası Popüler Ürünler

Çuval Ağzı Dikiş Makinası un, bakliyat, tohum, metal, kumaş, yem, kömür gibi pek çok çuval işinizin her safhasında kullanabileceğiniz makinalardır. Üstelik sadece jüt, naylon, kağıt torba gibi çuval ağzı dikişi değil kalın malzemeyle yapılmış ve kenarı halatlı olan çuvalların ağızlarını da dikebilirsiniz. 

Seri üretim yapan fabrikalarda çuval ağzı dikiş makinaları zamandan kazanmayı sağlarken daha küçük çaplı fabrikalarda insan iş gücünün azalmasını ve daha düzgün dikişler yapmayı sağlar. Aynı zamanda her türlü çuvalı dikebilmekte olup yaptığınız iş doğrultusunda kendinize en uygun çuval ağzı dikiş makinasını sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Çuval ağzı dikiş makinası çuvalların ağız dikişinde kullanılacak en ideal ve pratik yöntemdir. Ayrıca şarj edilebilir portatif çuval ağzı dikiş makinası elektriğin olmadığı yerlerde çuval ağzı dikişi imkanı sağlar.

Born Machine, Broderi, Daimoku, Diamond, Doğuş Makina, Esman, İşkur Makina, Kaixuan, Mauser, Megatex, Moonstar, Newlong, Newport, Packtech, Rikson, Siruba, Tomy, Yao Han, Yuki, Yuki Special, Born Machine gibi firmaların çuval ağzı dikiş makinalarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle Ambalaj Paketleme kategorisindeki Çuval Makinesi bölüde Çuval Ağzı Dikiş Makinası sayfasında bulabilirsiniz