Fantezi Yaldızlı Ve Kuşe Kağıda Etiket Baskı Hizmetleri

İlan No : #00199454
Kategori: Etiket Baskı
Marka: Hisar Etiket
Model Tipi: H-EB001
Ürün Tipi: Hizmet
Ürün Durumu: Hizmet
Konum: Sanayi Mah. / Güngören / İstanbul
Satış Detayı: Havale / EFT, Görüşülür
Fiyat Sorunuz
Min. Sipariş 1 Adet

Hisar Etiket

Fantezi Yaldızlı ve Kuşe Kağıda Etiket Baskı Hizmetleri

Özellikle tekstil sektöründe kumaşların yıkama talimatları, tip, beden, marka ve barkod bilgilerini taşıyan, karton etiketlerdir. Ürün imajını güçlendirerek tüketicilere bilgi taşımak için kullanabileceğiniz karton etiketler üzerlerinde logo, fiyat ve talimatların yer alabileceği oldukça geniş baskı yelpazesine sahip etiket türüdür. 
Karton etiket genellikle son kullanıcıya satılan tekstil ürünlerinin içine veya üzerine plastik kılçıkla ya da ip ile uygulanır. Başta fantezi kağıt olmak üzere, yaldızlı ve kuşe kartonlara baskı yapabilmekteyiz. Karton etiketler hakkında detaylı bilgi sunmak amacı ile bize ulaşmanızı tavsiye ederiz.

Müşteri temsilcimizin firmanıza sunmuş olduğu teklifin kabul edilmesi sonucunda, tasarım ekibimiz üretilecek olan ürünlerimiz ile alakalı dizayn çalışmasını yaparak alternatifler sunmaktadır.

Tasarım ekibimiz tarafından sunulan alternatifli ürün tasarımlarımız, yapılacak olan değerlendirmeleriniz sonucunda üretime hazır hale getirilmekte ve tasarım aşaması tamamlanmaktadır.

Tarafınızca onaylanan tasarımlar, malzeme seçimi, kullanılacak teknolojisi ve detaylar doğrultusunda ön çalışma yapılarak test edildikten sonra üretim aşamasına geçilerek siparişinizin hazırlanmaktadır.

Üretimi tamamlanmış olan ürünleriniz, kalite kontrol aşamasından kalite standartları kriterleri doğrultusunda geçerek paketlenmekte ve firmanıza teslim edilmektedir.

Teslim edilen ürünlerimiz bir çok kalite kontrol aşamasından geçmektedir. Her ürünümüz garantimiz altındadır ve memnuniyetiniz doğrultusunda teslimattan sonra bile memnun olmamanız durumunda gerekli iyileştirmeler yapılmaktadır.

Fantezi Yaldızlı Ve Kuşe Kağıda Etiket Baskı Hizmetleri Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!