Giyotin Makas

kategorisinde 93 adet ürün
Toplam 3 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Giyotin Makas Popüler Ürünler

Metal Kesme Makası Çeşidi

İmalat sektöründe kesilmesi güç olan metal parçanın, koparılmak suretiyle işlem görmesi için kullanılan makaslar bu sayfada. Bu ürün ince sacların kesilmesi için tasarlanmış ideal bir üründür. İnce saclar üzerinde işlem yapmak çok zor ve tehlikeli bir işlemdir. Saclar işlem sırasında işçi için yaralayıcı durumlarla sizi karşı karşıya bırakabilir. Tüm tehlikeleri yok edecek , işçinizin güvenli bir şekilde çalışmasını sağlayacak harika bir üründür. Bu ürün sayesinde işçinizin iş güvenliği sağlacak her hangi bir tehtite mahal vermeden çalışmaya devam edecektir. Bu ürün ile birlikte seri üretimler yapabilecek hassas kesim tekniği ile kusursuz üretimler yapabileceksiniz. Portalımızda her kullanıma hitap eden zengin ürün çeşitliliği sayesinde çalışma tekniğinize, kapasitenize uygun modeli anında bulabilirsiniz. Değişken eğim açısı hidrolik giyotin makas güçlü yapıya ve kolay kullanıma sahiptir. Mükemmel bir değere sahip çok yönlü bir çalışma tezgahıdır.

Öğrenilmesi kolay özelliği ile üretim sırasında hiç bir sorun yaşamadan üretime devam edecek kesintisiz işlem yapabileceksiniz. Giyotin makaslardaki kesme işlemi, günlük hayatta kullandığımız makaslar ile aynı prensibe sahiptir. Giyotin makaslar çift bıçağa sahiptir. Bu bıçaklar sabit ve hareketli olmak üzere ikiye ayrılır. Alt bıçak sabit dururken; üst bıçak hareket halindedir. Kesme yapan alt ve üst bıçaklar arasında boşluk bulunur. Bu boşluk, kesilecek sacın kalınlık özelliğine göre değişir. Bu nedenle çift taraflı olarak da adlandırılır. Daha önceden elle gerçekleştirilen giyotin makaslar; günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte, bilgisayar sistemi ile kesim yapılır. Bu makas aslında bir tezgâhtır. Bu makas kesim, metal verilerinin sisteme girilmesiyle gerçekleştirilir. Metalin ne kadar kalınlıkta ve ne şekilde kesileceği, bilgisayar sayım yönetime eklenir. Giyotin makasların kesme kapasitesi bu nedenle çok fazla değişiklik gösterir. Gösterilen değişikliğe bağlı olarak; üretim ölçüleri de değişir. Üretimin bu şekilde sistem içerisinde yapılması, standartlık sağlar. Böylece; hata olmadan seri şekilde kesim işlemi gerçekleştirilir.

Ne İşe Yarar ?

Bu makas kesim; sert metalin kesimi sırasında kullanılır. Makas hizmeti, kısa sürede çok sayıda hatasız kesim yapar. Hatasız kesim yapması ile ürünlerden daha çok verim elde eder. Çünkü daha önce gerçekleştirilen milimetrik kesimlerde, metalde hatalar olur ve bu da hem ürünün deforme olmasına hem de zamanın fazla harcanmasına neden olur. Kesme işleminde kullanımı ile bu tür sorunların önüne geçilir. Bu nedenle kesim yapan işletmelerin, yaşadıkları ekonomik kayıptan kurtuldukları gözlenir. Bu makas kesimin en yaygın kullanıldığı alan inşaat alanıdır. Günümüzde gittikçe artan çok katlı binalarda ve gökdelenlerde kullanıldığı gibi müstakil evlerde de kullanılır. Makas kesimi ile dayanıklı ve kaliteli kesimler yapıldığı için tarım ve makine sektöründe de tercih edilir. Mobilya ve metal eşyalarda yapılacak kesimler için kesimleri kullanılır. İnşaat sektöründeki metaller için kullanılır. Tüm beyaz eşya kesimlerinde giyotin kesimi kullanılır. Isıtma ve havalandırma cihazlarındaki kesimlerde kesimi kullanılır. Otomotivde kullanılan çelik kesiminde, giyotin kesimi kullanılır. Sadece otomotiv sektöründe değil; diğer tüm kara taşıtları için de giyotin kesimleri kullanılır. Havacılık sektöründe kullanılan metaller için kullanılır.

Gemi inşaat sektöründe kesim kullanılır. İletişim ekipler sektöründe kullanılan kesimler için kullanılır. Her türlü elektrikli ev aletlerindeki meta kesimlerinde kullanılır. Makine imalat sanayinde kullanılır. Endüstriyel cihazların kesiminde kullanılır. Tüm metaller için kullanılır. Giyotin kesimin genel olarak incelediğimizde temel prensibi hepimizin evinde bulunan basit ev makaslarıyla genel olarak aynıdır. Giyotin kesimde hareket halinde bulunan iki bıçak, arasına koyulmuş olan parçaları keser ve böylece işlem gerçekleştirilmiş olunur. Kesme kapasitesi olarak incelendiğinde giyotin kesimler standardın dışında istenen ürünün ortaya çıkmasını sağlayabilecek nitelikte değişkenliğe sahiptir. Giyotin kesimde kesme boşluk ayarı, bıçak ayarı ve arka dayama ayarı sayesinde operatör, istenilen ürünü hatasız bir şekilde hazırlama şansına sahiptir. Giyotin kesim yönteminin temel kullanım alanı inşaatlardır. Çok katlı binalardan, gökdelenlerden başlamak üzere, müstakil evlerin inşasından fabrika inşaatlarına kadar birçok farklı yapıda giyotin kesimin kullanıldığını görmekteyiz.

Bununla birlikte genel olarak profil demirin kullanıldığı neredeyse her yerde giyotin kesim vardır. Kalite ve dayanıklılık olarak başarılı ürünlerin ortaya çıkmasından dolayı tercih edilen giyotin kesim yöntemi tarım ve makine yapım sektörü tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Giyotin kesimin kullanım alanları yalnızca inşaatlar, tarım sektörü ve makine yapımıyla da sınırlı değildir. Beyaz eşya, ısıtma, havalandırma, gemi üretimi, havacılık, otomotiv ve her türlü binek araç, endüstriyel cihaz, telekomünikasyon, mobilya sektörü gibi sektörlerde de yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu da giyotin kesimin ne kadar verimli olduğunun bir göstergesidir. İnce sac kesiminde yüksek performans gösteren giyotin makas kesim, düşük yatırım maliyeti, kolay kurulum ve eğitimi, enerji verimliliği ve genel olarak diğer kesim makinelerine göre sessiz çalışma sistemiyle avantajlı bir şekilde tercih edilmektedir.

Her zaman ileri teknoloji, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini her zaman hedefleyen portalımızdaki firmalar, hem iç hem de dış pazarlarda tanınan ürünleri ile Makina Türkiye'de. Oldukça uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle hemen bir makina satın alabilirsiniz. Portalımızda kaliteli tedarikçiler tarafından satışa sunulan ürün çeşitleri üretilmektedir. Ürün son teknoloji teknikleriyle, kalite güvence altına alınmış bileşenler kullanılarak üretilir. Sıfır ve ikinci el seçenekleriyle ihtiyacınıza en uygun ürün siparişini kolaylıkla verebilirsiniz. Ürünler esnek üretim ile çok çeşitli malzemeleri işlemek için tasarlanmıştır. Kolay ödeme seçenekleriyle Makina Türkiye üzerinden satın alabileceğiniz ürün çeşitleri kalitelerine göre oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Yüksek kaliteli, düşük fiyatlı ürünler için portalımızı ziyaret edin. Her bütçeye uygun ürün için sayfamızı inceleyiniz. Hatta dilerseniz makina satıcılarıyla iletişime geçebilirsiniz. Sayfamızı ziyaret edip ihtiyacınıza ve cebinize en uygun olan makinayı tedarik edebilirsiniz. İstediğiniz makina uygun fiyat seçeneğiyle burada. Çelik, paslanmaz çelik, alüminyum, bakır, karton vb. Malzemeden yapılmış çeşitli masa tabaka malzemelerinin kesilmesi için tasarlanmıştır. Doğru makas seçimi, müşterinin neye ihtiyaç duyduğuna, üretimin hangi miktarlarda yapılması planlandığına, kalınlığı ve Müşterinin çalışması gereken malzeme uzunluğu ve hangi malzemenin kullanılacağı. Tabii ki, aynı zamanda yatırımın ekonomik getirisi çok önemlidir.

Ürünlerimiz sizlere garantili olarak burada sunulmaktadır. Farklı makina gruplarına portalımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı anda çok fonksiyonlu ürün grupları mevcuttur. Üretimin hızlanmasına ve maliyetin en aza indirgenmesine yardımcı olur. Firma iletişim bilgilerini kullanarak ürünler hakkında bir çok sorunun cevabına ulaşabilirsiniz. Verilerimiz ve sayfamızda olan ürün  içerikleri güncel bilgilerdir. Makine özellikleri ve teknik bilgilere en hızlı en kolay ulaşabileceğiniz sayfa burada. Portalımız bir çok ürün ve firma bilgileriyle gelişmiştir. Sektöründe tecrübeli güvenilir ve kaliteli firma bilgileri portalımızdadır. Sitemizde üst kısımdaki arama motoru çubuğuna aradığınız makina parça, ekipman, ataşman, yedek parça, cihaz, alet ve sanayi ürünlerinin birçok çeşidini bulabilirsiniz.  Türkiyenin Dünya pazarlarına açılan penceresi konumunda olan Makina Türkiye sitesi daima en güncel ürünleri en hızlı şekilde listelemekte ve alıcıyla satıcıyı en ekonomik maliyetlerle buluşmalarını sağlamakta. Müşterinin talebini karşılayan çeşitli özelliklerde makul fiyatlara temin edilebilir.

Giyotin Makas fiyatları tüm çeşitleri markaları ve modelleri ile imalattan ürün seçenekleri teknik özellikleri ve imalatçı firma bilgileriyle portalımızda bulabilirsiniz