Halı Overlok

kategorisinde 16 adet ürün
Halı Kenarı Overlok Makinası Kanmak Km 2500

Kanmak, KM-2500

Satılık Sıfır ( Yeni ) Model

Garantili Kredi Kartı, Peşin, Kredi Kartına Taksit, Takas Olur

Halı Overloğu Kanmak Makina K-H1

Kanmak, K-H1

Satılık Sıfır ( Yeni ) Model

Kredi Kartına Taksit, Takas Olur

Halı Overloğu Panther PT-2502

Panther, PT-2502

Satılık Sıfır ( Yeni ) Model

Garantili Kredi Kartı, Peşin, Çekle Şatış, Kredi Kartına Taksit, Leasing'e Uygun, Teminatlı Satış Olur, Vade Olur, Takas Olur

Broderi Halı Overlok Makinası Bd-2502

Broderi, BD-2502

Satılık Sıfır ( Yeni ) Model

Garantili Kapıda Ödeme, Posta Çeki, Kredi Kartı, Peşin, Kredi Kartına Taksit

Motif Dikişli Halı Overlok Makinası Damokuco

Damokuco,

Satılık Sıfır ( Yeni ) Model

Garantili Peşin

Halı Overlok Makinası halı kenarı overlok yapmak için kullanılır. Tekstil sektörünün başlıca gereksinimlerinden kapatma veya bitirme dikişi olan halı overlok makinalarına MakinaTurkiye sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bu makina halı gibi kalın kenarlı kumaşlarda kenar dikişi kapatma işlemi çok zor ve zaman alıcı olduğundan dolayı halı kenarı overlok yapmakta çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Broderi, Daimoku, Domakuco, Esman, Inderle, Janser, Kanmak, Newlong, Panther, Sanwa, User Makina, Venüs, Yuki Special gibi çeşitli ve kaliteli markaların halı overloklarına sayfamızdan ulaşabilmeniz mümkündür. 

Halı kenarı overlok makinası kategorimizde 3 iplikli overlok makinaları gibi yüksek devirli overlok makinaları bulunmaktadır. Bunların yanı sıra motif dikişli overlok makinasına da ulaşabilirsiniz.

Yüzlerce marka, model ve satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle Tekstil-Deri Makinaları kategorisinde Sanayi Dikiş Makinaları başlığı altındaki Halı Overlok Makinası kategorisinde 400'den fazla overlok makinası sizleri beklemekte.

Halı Overlok, Halı Overlok fiyat ve çeşitleri ile sıfır, ikinci el, imalattan, tedarikçiden bayiden ürün seçenekleriyle satılık tüm marka ve modeller