Kapsül Dolum Makinası kategorisi aramanızda 7 adet ilan bulundu

Kapsül Dolum Makinası Popüler Ürünler

Kapsül dolum makinası deyince aklınıza gelen ilaçlar olsa da bu makinalar sadece ilaç sanayiinde kullanılmaz. Çocuklarınn tükettiği şekerlerden tutun da sporcu gıdalarına kadar çeşit çeşit kapsül, tablet, şeker ve benzeri ürünlerin ya da gıdaların içerisine istenilen tozların doldurulması için üretilen bir makinadır. Bu makinanın kullanım alanı oldukça geniştir dolayısı ile geniş bir kitleye hitap eder. Sağlık ve gıda sektöründe kullanıldığı gibi kozmetik sektöründe de kullanılan kapsül dolum makinası saç ürünleri için kullanılabilmektedir. Dediğimiz gibi sektörel anlamda çok geniş bir alana hitap eden bir makinadır. Bu makinayı biraz inceleyelim. Bu dolum makinaları kendi içerisinde manuel ve otomatik olarak ikiye ayrılırlar.

Manuel kapsül dolum makinası özellikle düşük kapasiteli üretim yapan küçük işetlemeler için uygun bir modeldir. Çünkü otomatik olana göre çok fazla insan gücü gerektirir ve doğal olarak saat/üretim olarak düşük kapasitelidir. Otomatik kapsül dolum makinası ise insan gücüne hiç ihtiyaç duymadıkları için üretim hacmi geniş olan işletme yapılarına çok daha uygundur. Kapsül dolum makinası gıdaya uygun, mukavemeti arttırılmış malzemeden üretilmektedir. Kapsül Dolum makinası ürüne temas eden ve etmeyen tüm yüzey alanları ve parçaları paslanmaz malzemeden üretilmelidir ki her zaman gerekli olan hijyen standartının sağlandığı üretimler gerçekleşsin.

Manuel kapsül dolum makinası ile günlük ortalama 5000-10000 arası üretim yapılabilmektedir. Otomatik kapsül dolum makinası ile üretim miktarı saatte 14000 adete kadar çıkabilmektedir. Kapsül dolum makinası çeşitli modelleri ile kapsül dolum makinası sayfamızda sizleri bekliyor. İhtiyacınıza en uygun dolum makinasını tespit etmek ve satıcısıyla iletişim kurup bilgi almak için hemen sayfamızı ziyaret edin. Dolum makinası seçenekleri ve detaylı ilanları fiyat seçenekleri ile burada. Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle ilaç dolum makinası başlığı altındaki Kapsül Dolum Makinası kategorisinde.