İlan No: #00127516
Kategori: Yamaç Asansörü
Marka: Arkeng
Model Tipi: KYA
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hızlı
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Yenimahalle / Ankara / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Arkeng Cephe Asansör

Yenimahalle / Ankara / Türkiye


Kremayerli Yamaç Asansörü

Arkeng KYA

Kremayerli Yamaç Asansörü

 

Yatay asansör köşelerde de yol alır

 

  • Yatay asansör her şeyi yapabilir. Dişli güç nakli sistemi vasıtasıyla tüm dönemeçleri ve değişen eğimleri alır. Otomatik düzleme sistemi kabini her zaman yatay konumda tutar.
  • Sadece düz bir çizgi üzerinde hareket etmeyip istasyonlara soldan ve sağdan da ulaşır ve böylelikle parklar, yapılar veya kamu altyapılarına ideal bağlantıyı sağlar. Yatay asansör modern dizaynlı kabiniyle 12 kişiye kadar yolcu, yük ve alışveriş çantalarını taşır. Döndürme sistemi kabinin altında bir motor dişli göbeğini gereksiz kılacak şekilde gizlenmiştir.
  • Havalandırma sistemi veya müzik sistemi gibi bireysel ihtiyaçlar sağlanabilir.
  • Yatay asansör ne açık arazi ne de destek sütunları üstünde kesişen yatay engeller boyunca seyrederse seyretsin her durumun hakkından gelir.
     

Yol temeli her altı metrede bir beton temel üstünde desteklenir ve böylece kapsamlı inşaat işleri en düşük seviyeye çekilmiş olur. Ray sistemi çift dişli çark ve elektrik güç kaynağı olmak üzere destek ve kılavuz tekerleklerinden oluşur. Yatay asansörle engelleri hassas bir şekilde geçebilirsiniz.

 

Hareket sistemi kabinin alt kısmına yerleştirilmiştir böylece motor kasnak göbeğine gerek duyulmaz. Bir elektrik motoru aktarma vasıtasıyla dişli çarkı çevirir. Frekans çeviricisi vitese gerek duyulmaksızın sarsıntısız hızlanmaya ve yavaşlamaya olanak sağlar. Yatay asansör 1m/sn ye kadar olan hızlarda sessiz ve güvenilir bir biçimde hareket eder ve 45 dereceye kadar olan eğimleri fetheder

Kremayerli Yamaç Asansörü , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!