;

Manuel Endüksiyon Emniyet Bandı Yapıştırma Makinası

İlan No : #00116313
Kategori: Folyo Kapatma Makinası
Marka: Renas Makina
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: P.R.C
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Ünalan Mah. / Üsküdar / İstanbul
Kısa Detay: 1 Yıl Garantili
Satış Detayı: Teminatlı Satış Olur, Havale / EFT, Kredi Kartı
Fiyat Sorunuz
Adet

  • DGYF-300 Manuel indüksiyon Folyo Bandı Yapıştırma Makinası (20-80 mm)

 

  •  Indiksiyon mantığı ile kısa sürede(0,3-2sn) hızlı ve yüksek ısı sağlayarak, alüminyum folyoyu, şişe veya kavanozun ağzına yapıştırır ve hava ile temasını keser. Ürününüzün raf ömrü uzun olur, küf, rutubet, bakteri gibi ürününüze zarar verebilecek dış etkenlere karşı uzun süre korunmasını sağlar. DGYF-300 Manuel Elektromanyetik indiksiyon bandı yapıştırma makinası imalathaneler ve laboratuvarlar için kullanışlı bir makinadır. Kontrol panosunun üzerindeki zaman ayarı sayesinde birçok farklı üründe kullanabilirsiniz..

               < 

 

 

  • Alüminyum Folyo Kapak son tüketicinin kullanımına dek, ağzı mühürlenmesi gereken, gıda / gıda dışı sektörlerde, plastik veya alüminyum kap içinde sunulan, tüm katı-sıvı-toz formlu ürün ambalajlarının güvenli bir şekilde kapanmasında ve tam sızdırmazlık sağlanmasında kullanılmaktadır. Endüksiyon Makinası ile mikro dalga mantığı ile  ağza yapışan bu folyolar kullanım sırasında soyularak/yırtılarak açılır. Değişik ölçülerde, baskısız veya talebe göre özel baskılı, hazır kesilmiş olarak üretilmektedir.   

                   

 

 

  • Makinamızın endüksiyon kafası elektromanyetik dalgalar yayarak şişe veya kavanoz kapaklarının iç kısmındaki alüminyum folyo nun şişelerin ağzına yapışmasını sağlar.Bu işlem kapağı kapattıktan sonra endüksiyon kafasını kapağın üstüne tutarak yapılır.


     

 

Tip: Manuel indüksiyon Folyo Yapıştırma Makinası
Model: DGYF-300
Voltaj AC220V - 50HZ
Güç Tüketim 300W
Kapasite 0-50 Adet/Dakika
Ypş. Çapı φ20~φ80 ( mm )
Ağırlık 2Kg
Boyutlar 310*290*150mm
 

Manuel Endüksiyon Emniyet Bandı Yapıştırma Makinası Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!