Vidalı Kapak Kapatma Makinası kategorisi aramanızda 16 adet ilan bulundu

CYK 100 Kapak Kapatma Makinası

Renas Makina | CYK100

1.525 +KDV

7-8 Bar Tam Otomatik Vidalı Kapak Kapama Makinası

Adotek | ADK 311

Otomatik Kapak Besleme ve Kapak Kapatma Makinası

FGM Makina | F-KK001

İkili Eğri Boyun Vidalı Kapak Kapatma Sıkma Makinası

Arsanmak | 2'li

4 Eksen 3.600 Adet / Saat Vidalı Kapak Kapatma Makinası

Omas Makina | Spica

2700 Şişe/Saat Vidalı Kapak Kapama Makinası

Sleeve Mak | SVM-CMV001

4000-5000 Adet/Saat Otomatik Lineer Vidalı Kapak Kapama Makinası

Temax Makina | T-LK002

4000-5000 Pieces/Hour Automatic Linear Screw Capping Machine

Temax Makina | T-LK002

Vidalı Kapak Kapatma Makinası Popüler Ürünler

Vidalı Kapak Kapatma Makinası Fiyatları

Vidalı kapak kapatma makinaları farklı genişlikte ve boyutlardaki şişelerin vidalı kapaklarını kapatmak için üretilmekte olan makine çeşididir. Vidalı kapak kapatma makina çeşitleri orta ve küçük ölçekli işletmeler için oldukça kullanışlı bir makina modelidir. Vidalı kapak kapatma makina modelleri ile krem kapakları, ilaç kapakları, esans kapakları ve benzeri birçok farklı ürünün vidalı kapakları kolay ve hızlı bir şekilde kapatılabilmektedir.

Her kapak için ayrı bir kalıba ihtiyaç duymadan, çalışılacak kapak ve şişe türüne göre kolayca ayarlanabilen vidalı kapak kapama makinaları, çalışılacak şişe ve kapak yapısına göre sıkma zamanı ayarlanabilir yapıdadır. Oldukça portatif yapıda olan vidalı kapak kapatma makina modelleri işletmelerde istenilen alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bazı vidalı kapak kapatma makinaları düşük enerji tüketimine sahiptir. Türkiye’nin önde gelen ambalaj makinası üreticileri ile iletişime geçmek ve satın almak için sayfamızı ziyaret edin. Ambalaj makinası çeşitli modelleri ile sayfamızda sizleri bekliyor.

İhtiyacınıza en uygun kapak kapatma makinası çeşitlerini tespit etmek ve satıcısıyla iletişim kurup bilgi almak için hemen sayfamızı ziyaret edin. Her bütçeye uygun ambalaj makinası çeşitlerine ulaşabilmek ve inceleyebilmek hatta dilerseniz satıcılarıyla iletişime geçmek için portalımızı ziyaret edebilirsiniz. Vidalı kapak kapatma makinası seçenekleri ve detaylı ilanları fiyat seçenekleri burada. Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle Kapak Kapatma Makinası başlığı altındaki Vidalı Kapak Kapatma Makinası kategorisinde.