Santek Endüstriyel Mutfak - Kimdir

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, Mutfak Soğutma Grubu, Fast Food Pişirici ve Ekipmanları, Bulaşıkhane Ekipmanları, Soğutma Üniteleri, Soğuk Gıda Odaları, Teşhir Reyonları İmalatı ve Satışı

Santek Endüstriyel Mutfak Ekipmanları 

Santek Endüstriyel Mutfak, Endüstriyel Mutfak Sektörüne hizmet eden, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla konusunda iddialı bir kuruluştur.

sektöründeki değişen teknolojiyi takip eden hizmetlerimiz planlamadan montaj aşamasına dek başlangıcından itibaren projeyi yöneten uzmanlar tarafından kontrol edilir. Bilgisayar teknolojisinin sağladığı tüm avantajları kullanarak, 3D modelleme ile mutfağınızın bitmiş hali, daha planlama esnasında gözler önüne serilir.

Mutfak için ayırmiş olduğunuz alanı, deneyimli teknik elemanlarımız tarafından CAD sistemlerinde en ufak ayrıntı göz önünde bulundurularak tasarlanır, Sizinle birlikte mutfağınızdaki her prosesin daha basit, emniyetli, verimli ve karlı çalışması için yeni öneriler geliştirir.

Projenizin bütçenize uygun olması için her detay özenle değerlendirilir.

Santek Endüstriyel Mutfak, Kaliteden ödün vermeyerek, ürünlerimizde kullanılan malzemelerin TSE VE ISO 9001 kalite belgeleriyle ve aynı titizliği ithalat, ihracatında da göstererek müşterilerine en iyi ürünleri sunmaktadır. Santek Endüstriyel Mutfak, uluslararası standartlara uygun, verimli, hijyenik mutfak ve soğutma cihazlarını otel, restoran, bar, cafe-bar, patisserie, fast food, gross marketler, okul, hastane, fabrika, banka, askeri tesis ve benzeri işletmelera hem dünyaca ünlü ithal ürünlerden, hem de kendi imalatı ürünlerden oluşan zengin seçenekler ile "anahtar teslim"i projeler sunmaktadır. Siz ve işinizin ihtiyaçlarıyla karşılaşmaktan çok memnun olacağız. İşinizin gelişmesine yardım etmek için, amacımız daima bilgi ve uzmanlığımızı kullanmaktır.