Şekillendirme Presi Popüler Ürünler

Şekillendirme Presi

Otomotiv sektörü başta olmak üzere bir çok sektör tarafından tercih edilir. Sacların kısa sürede , kusursuz şekillendirilmesini sağlayan bu ürün otomotiv , beyaz eşya ve havacılıkta yaygın olarak kullanılır. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş preslerden bir tanesidir. İmalat endüstrisinde yüksek basınç altında bir iş parçasını deforme etmek için kullanılan bir araçtır. 

Abkant presleri, punch presler, atölye presleri ve daha fazlası dahil olmak üzere farklı tipte makine presleri bulunmaktadır. Bununla birlikte, tüm makine preslerinin tanımlayıcı özelliği, bir iş parçasının şeklini değiştirmek için yüksek basınç kullanarak bir iş parçasına bastırmalarıdır. Ürün son teknoloji teknikleriyle, kalite güvence altına alınmış bileşenler kullanılarak üretilir.

Sıfır ve ikinci el seçenekleriyle ihtiyacınıza en uygun ürün siparişini kolaylıkla verebilirsiniz. Ürünler esnek üretim ile çok çeşitli malzemeleri işlemek için tasarlanmıştır. Kolay ödeme seçenekleriyle Makina Türkiye üzerinden satın alabileceğiniz Şekillendirme Presi çeşitleri kalitelerine göre oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

Komisyonsuz Aracısız Ticaret

Rekabetçi fiyatlar ile alın satın kiralayın

Tüm İletişim Kanalları

Telefon whatsapp mail ve tüm iletişim kanalları şeffaflığı

Mobil Cebinizde

Mobil uygulamamızı indirin takipte kalın

Mağaza Açın ve İlan Verin

Kolay kullanım sunan portalımızda alın satın kiraya verin