Eksantrik Pres

kategorisinde 60 adet ürün
Toplam 2 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Eksantrik Pres Popüler Ürünler

Eksantrik Pres

İmalat sanayisinde elektrik motoru ile tahrik edilen merkezden kaçık bir mile sahip olan preslerden olan eksanstrik pres bu sayfada. Elektrik motorundan aldığı dönme hareketini mekanik enerjiye çeviren ve çevirdiği enerji kullanan preslerdendir.

Bu presler tahrik sistemine göre mekanik pres ve hidrolik preslerdir.Presin inip çıkma hareketi sayesinde iş parçalarına istenilen şekil verilebilmektedir. C tipi pres, d tipi pres, h tipi pres, h tipi laminasyon pres, tandem hattı pres, volantlı pres, yandan volantlı gibi çeşitli preslere Makina Türkiye'den ulaşabilirsiniz. Sıfır ve ikinci el seçenekleriyle 200'e yakın pres sayfamızda. Yüksek kalite ve düşük fiyat ile güven içerisinde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Preslerin uygulama alanları;kesme,dilimleme işleri,açık kesme,parsiyel kesme,pul veya şekil kesme,sıkıştırarak delme,hassas delme,çapak alma, delme,delik açma,zımbalama,kırpma,traşlama,kalibre etme, yüzey düzlemleştirme,ütüleme,bükme, profil büküm, kenar kıvırma,delerek sıvama,delerek çökeltme,sığ sıvama, derin sıvamatekrar geriye sıvama,çoklu sıvama ve derin çekme, havşalama,diş açma,tekrar form verme,madalyon basma,kanal çökertme,çentik çökertme ,damgalama , kaburga çıkartma,katlama ,ağız büzme ,şişirme , incelterek çekme,hidromekanik derin çekme,seri çekme,transferli seri çekme , ağız genişletme,açık kalıpta dövme, kapalı kalıpta dövme,serbest ekstrüzyon,geriye,ters ekstrüzyon veya kalıpta ekstrüzyon,gerdirerek şekil verme,kabartma desen yapma* kabartma tepecik yapma ,koparmasız kabartma,koparmasız kesme,iz kesme , burma,yığma,şişirme, etiketleme birleştirmesi,kenetleme birleştirmesi, perçinleme birleştirmesi, adezyon birleştirmesi, ek materyalli adezyon birleştirmesidir.

Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle Eksantrik Pres kategorisinde.

Yeniliklerimizden Haberdar Olun