İlan No: #00095558
Kategori: Harman Makinası
Marka: Çokcanlar
Model Tipi: HM009
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Burdur / Burdur / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 248 252 85 10
  • +90 248 252 85 11

Yetkili: Çokcanlar Makina

Burdur / Burdur / Türkiye


Toplar Döver Harman Makinası

 

 

Genel Bilgiler
Tarladan biçilmiş ürün, makinanın önünde bulunan pigaplı toplama düzeni ile yedirme ünitesine alınmaktadır.Alınan ürün helezonlar tarafından orta kısımda toplanmakta ve parmaklar ile harmanlama ünitesine iletilmektedir.

Toplama sırasında cıkan parmaklar geriye doğru çekildiğinde sıfırlanmaktadır.Pigap düzeninin önunde dağılmayı önlemek için yaylı ve 9 parmaklı bir sistem  bulunmaktadır. Pigap çalışma konumunda serbest yol konumunda zincirle askıya alınmaktadır.Toplama yükseklıği ayarı hidrolik pistonla yapılmaktadır.

Makinenin tüm kayış düzenleri sac muhafaza altına alınmıştır.Makinede 1 adet önde 2 adet arkada olmak üzere toplam 3 adet ayarlanabilir özellikte mesnet ayarları bulunmaktadır.Depodaki ürün makinenin sol yanında bulunan helezonlu bir iletim düzeneği ile tarım arabasına yuklenmektedir.

Deponun sağ yanında deponun dolma seviyesini göstermek için şeffaf yapıda bir kontrol penceresi bulunmaktadır. Ayrıca depo üzerinde bir adet havalandırma bacası yer almaktadır.

Toplar Döver Harman Makinası, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!