Venüs Shop Makina - Kimdir

Temizlik Makinaları, Oto Yıkama Makineleri, Halı Yıkama Makineleri, Zemin Cila Makinesi, Halı Sıkma Makinesi, Köpük Püskürtme Makinesi, Koltuk Yıkama Makinesi, Zemin Temizleme Makinesi Pazarlama ve Satışı

Venüs Makina Hakkında

Venüs Makina 2005 Yılında temizlik sektörüne; Uygun fiyata maksimum hizmet anlayışıyla başladı.

Kısa sürede uygun fiyat ilkesi ile otomatik halı yıkama ekipmanları ve kaliteli temizlik malzemeleri kullanımından ödün vermeyen anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Venüs MakinaOto Yıkama Makineleri, Halı Yıkama Makineleri, Zemin Cila Makinesi, Halı Sıkma MakinesiKoltuk Yıkama Makinesi, Zemin Temizleme Makinesi Pazarlama ve Satışı yapmaktadır.

Sektörümüzün temel sıkıntılarından olan bilinçsiz ve yanlış ekipmanlarla yapılmaya çalışılan halı yıkama, toz toprak içinde halı kurutma deneyimleri, halı yıkatan müşterilerin kabusu olmaya devam ediyor. Oto yıkamalarda, yanlış ekipmanlarla ve ucuz malzemelerle bilinçsizce yıkanmaya çalışılan halılar, görünüşte fiyat anlamında uygunluk sağlasada halılarda ve kilimlerde geri dönüşü olmayan zararlar yaratır.

Venüs Makina olarak; Halılarınız bizim için değerlidir sloganıyla, doğru makinelerle ve kullandığımız ürünlerde kaliteden ödün vermeden yılın her ayı siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz.


MİSYONUMUZ :

Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; müşteriı ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak temizlikte dünya markası olmak.


VİZYONUMUZ :

Mükemmelliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmakDEĞERLERİMİZ :

* Dürüstlük
* Liderlik
* Takım çalışması
* Müşteri ve çalışan memnuniyeti
* Mükemmellik