;

At-1005 Nebula Kuru Buz Sis Makinesi

İlan No : #00229527
Kategori: Sis Makinası
Marka: Ates Group
Model Tipi: AT-1005
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Stokta Var
Konum: Bakırlı Mah. / Kartepe / Kocaeli
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Havale / EFT
Fiyat Sorunuz
Min. Sipariş 1 Adet

AT-1005 NEBULA Kuru Buz Sis Makinesi

NEDİR?

Sis makinesi günümüzde vazgeçilmez görsel efekt sistemlerinden biridir. Sis makinesi iç yapısı ve ısınma yöntemleri sayesinde iç hattında yer alan kuru buz, sıcak suya daldırıldığında sis yada duman ortaya çıkar. Oda sıcaklığındaki havaya maruz kaldığında bile sis üretmeye başlar, ancak özellikle sıcak suyla temas ettiğinde, ürettiği sisin etkisi ve yoğunluğu iki katına çıkar.

NEDEN KURU BUZ?

Kuru buz, katı karbondioksit olarak bilinir. Bileşiğinde öne çıkan ilk özellik katı halden sıvılaşmadan direk gaz (süblimleşme) haline geçer. Sağlık yönünden bir tehlike oluşturmadığı için film yapımcılarının sis üretiminde ilk tercihi kuru buz sis makineleridir. Kuru buz ile üretilen sis diğer sis makinelerine göre hemen dağılmaz ve yoğunluğundan ötürü yere çöker.

NERELERDE KULLANILIR?

Özellikle dizi ve film çekimlerinde kullanılan sis makineleri, çekilen sahnelerin gerçekçiliğini artırır ve görsel zenginlik katar. Sis makineleri eğlence mekanlarının vazgeçilmez bir ayrıntıdır. Gece kulüplerinde karşılaştığımız sis makineleri tepeden yansıyan disko ışıklarıyla mükemmel bir görsel şölen sunar. Aynı zamanda konserlerde ve tiyatrolarda görsel şov olarak kullanılmaktadır. Konserlerde şarkıya göre ritim tutarken tiyatrolarda oynanan sahnenin ruha bürünmesine yardımcı olur. Sis makinelerini düğünlerde ve evlilik fotoğrafı çekimlerinde de kullanılır. Sis makineleri kendi evinizde yapacağınız küçük etkinliklerde dahi kullanımınıza uygundur.

ÖZELLİKLER

· 16mm Kuru Buz Pelet

· 80°C Kullanım

· Doğa Dostu

· Yüksek Kaliteli Sis Efekti

· Paslanmaz Buz Haznesi

· Kompakt Tasarım

· Yüksek Hazne Kapasitesi

· Kullanıcı Dostu Tasarım

· Renk Seçenekleri

· Tekerlekleri Sayesinde Yüksek Hareket Kabiliyeti

· Alçak Zeminde Görsel Etki

(1)
At-1005 Nebula Kuru Buz Sis Makinesi Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!