İlan No: #00107077
Kategori: Lazer Markalama Makinası
Marka: SEİ
Model Tipi: Giotto 3Axis/Co2
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Esenler / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Avea Etum Teknoloji

Esenler / İstanbul / Türkiye


Co2 Laser Markalama Sistemi SEİ Giotto 3Axis/Co2

Giotto serisi gelişmiş co2 lazer kaynaklı bir markalama sistemidir.  Cihaz, elektronik kontrol kumandalar, değişik güçte co2 lazer kaynağı, soğutma ünitesi ve 3 akslı galvo markalama sisteminden oluşur. Cihaz kullanışlı çalışma dolabında veya bir üretim bandının üzerinde olabilir. Bazı aksesuarlar eklenerek, sistemin performansını artabilir. Dinamik kafa sistemi; diğer cihazlarda olmayan değişik yükseklikteki yüzeylere aynı anda milisaniyelerde otomatik odaklama ile markalama yapabilen kafa sistemidir.

4 Ayrı Model:
Giotto 3 Axis CO2 :  60 - 115 - 230 - 350 Watts Güçlerinde

Standart Özellikleri:
- Kolay pozalama için kırmızı laserle yer gösterimi
- Programdan istenilen yüksekliğe ayarlanan odak uzaklığı, işleme yüzeyi alanı ve laser ışığı büyüklüğü
- Türkçe programlı, bilgisayara direk bağlantılı
- Kaliteli lazerler için su soğutmalı
- 3 akslı galvo sistemi kafa ile 20x20cm`den 160x160cm`e kadar kazıma ve kesim alanı
 
Lazer beam spot; malzeme üzerine markalama yapmadan önce nerenin markalanacağını kırmızı bir dikdörtgen içinde gösterebilen sistemdir. Bu özellik markalamayı istenilen yere hatasız yapmayı sağlar.

Otomatik Mode; cihaz otomatik olarak yapılan işe göre gelen lazerin netlik ayarını yapan bir sistemle donatılabilir.

Focal Lens; cihaz değişik odak uzaklığında ve çalışma ebatlarındaki lenslerle donatılabilir. Böylece yapılan işe göre çalışma alanı büyütülebilir. Bütün sistem ve aksesuarlar uluslararası laser güvenlik standartlarına CEI EN 60825-1uygundur.

Cihaz, aynı firmanın üretimi olan ve cihazın tüm özelliklerini eksiksiz kullanabilen ICARO programı ile gelir. Program, üzerinde  windows olan herhangi bir bilgisayarda (PC) çalışır. Icaro programı, lazerin hızını, gücünü ve frekansını değişik malzemelere ve uygulamalara göre değiştirmemize olanak verir. İlaveten tüm cad programlarından değişik formatta (*.plt, *.dxf, *.pcx, *.bmp, *.mcl) dosyada alır.

Co2 Laser Markalama Sistemi SEİ Giotto 3Axis/Co2, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!