İlan No: #00096732
Kategori: Kartuşlu Su Arıtma Filtreleri
Marka: Aqua Sense
Model Tipi: ASMK 4003
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Kadıköy / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 216 467 29 38
  • +90 216 467 25 27

Yetkili: İlke Mühendislik

Kadıköy / İstanbul / Türkiye


Çok Kartuşlu Filtre / Aqua Sense Asmk 4003

 

ÇOK KARTUŞLU ÜNİTELER


 

Hacimlerine oranla yüksek arıtım kapasiteleri ile özellikle yer sorunu olan kullanıcılar için ideal olan kartuşlu sistemlerin kullanımı da (kartuşların değiştirilmesi ya da yıkanması) oldukça basittir.

Tek kartuşlu filtrelere oranla daha büyük kapasiteler için kullanılan çok kartuşlu tortu filtreler, suda bulunan pas, çamur, kum ve olması muhtemel diğer tortuları mikron seviyesine kadar filtre ederler. Kartuşlarda biriken kirlilik paslanmaz çelik filtrelerde kartuşların çıkarılıp yıkanması, polipropilen filtrelerde ise kartuş değiştirme ile giderilir. İstenmesi halinde otomatik (zaman veya fark basınç kontrollü) veya manuel ters yıkama sistemi adapte edilebilir.

10 - 360 m³/h arasındaki debilerde su arıtım kapasitesine sahiptirler. Paslanmaz çelik gövdeleri ile güvenilir, kullanım kolaylıkları (kartuş değiştirme ya da çıkartıp yıkama) açısından da kullanıcı için oldukça uygundurlar.

Yıkanabilir kartuşlar, 50 mikron arıtım hassasiyetine sahiptir. Komple naylon ve paslanmaz çelik filtrenin naylon bir kafesin içine yerleştirilmiş olduğu iki ayrı modeli bulunmaktadır. Artımı yapılan suyun durumuna göre periyodik aralıklarla çıkarılarak, kimyasal kullanmadan yıkanarak temizlenir ve tekrar takılarak kullanılırlar.

Polipropilen kartuşlar; 1, 5, 10 ve 20 mikron arasında arıtım hassasiyetine sahiptir.

Çok Kartuşlu Filtre / Aqua Sense Asmk 4003, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!