İlan No: #00120132
Kategori: Çoklu Delik Delme Makinası
Marka: Felder
Model Tipi: FD 969
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Avusturya
Teslim Durumu: Hemen Teslim
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Tuzla / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 1 Yıl Garantili
Satış Detayı: Vade Olur, Teminatlı Satış Olur, Çekle Şatış, Peşin, Kredi Kartı
Fiyat Sorunuz
Hemen Teslim 'de Teslim
 Teklif İste
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 216 593 24 75
  • +90 216 593 24 77
  • +90 545 591 24 75
  • +90 216 593 24 76

Yetkili: Art Makina

Tuzla / İstanbul / Türkiye


Çoklu Delik Delme Makinası - 3 Başlı

Felder FD 969 Çoklu Delik Delme Makinası - 3 Başlı

3 başlı çoklu delik makinesi olan FD 969, her anlamda mükemmel olan bir makine olarak kendini göstermektedir.

FD 969 un tek yatay ve iki dikey delme başlıkları bulunmaktadır. 23 adet delik başlığı her biri birbirinden 32 mm bir mesafede bulunmaktadır. Delme işlemi yapılırken 2 adet pnömatik basınç çubuğu parçayı tutar.

Makine dübel deliklerini etkin bir şekilde delerek uygun bir çözüm sunar ve ayarlarında değişiklik yapılmadan panel ve parçaları karşılar. Menteşeler ve bağlantı parçaları için sondaj da mümkündür.

 

Raflar için seri delikleme özellikle avantajlıdır. Dikey delme başlıkları parçanın bir tarafında sondaj yaparken, ön ve arka delikler aynı anda delinebilir. Koruma Çiti ve delme kafaları hassas fabrika ayarlarıyla mükemmel hizada ayarlanmıştır. Parçalarda, sallantının yol açtığı düzgün seviyelendirilmemiş deliklerin olmayacağı sistem tarafından garanti edilir.

Dikey matkap kafaları 23 adet delici ile donatılarak delik eksenleri arası mesafe 32 mm‘dir. Pozisyonlandırılabilen paneli destekleyen entegre edilir dikey matkap uçları, X-ekseni boyunca herhangi bir yere yerleştirilebilir. Panel desteklerini kilitleme, pnömatik olarak ve tek elle gerçekleştirilebilir. Entegre edilmiş LED digital gösterge ayarlanabilir ve milimetrenin 1/10 oranında yanlış yapmamaya özen gösterir. 

 

Diğer 2 adet stoplama, aliminyum siperin üzerindeki ölçü cetvelinde pozisyonlandırılmıştır, nonius ölçek ve büyüteç kullanılarak bir milimetrenin onda biri ile doğru olarak ayarlanır.

Uzun parçalar işlenirken, eklenebilir durdurma referansı hassasiyeti arttırır.

Kullanılan matkap uzunluğuna bağlı olarak, istenilen sıkıcı derinliği belirlenir ve "Spiral Sistemi" ile ayarlanır.

Tüm parça basınç kelepçeleri dönebilen rulman ile donatılmıştır ve tam olarak dikey matkap başları yukarıya doğru konumlandırılabilir.

FD 969 ‘un kontrolleri çok net ve kullanıma uygundur. Pnömatik stoplar ve matkap başları biribirinden bağımsız olarak açılır-kapanabilir ve her delici kafasının sıkıcı hızı ayrı ayrı kontrol edilebilir.

Parça, makinenin üzerinde rahatlıkla hareket ettirilebilir.

Çoklu Delik Delme Makinası - 3 Başlı , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!