İlan No: #00097730
Kategori: Ful Otomatik Kenar Bantlama Makinası
Marka: Bi-Matic
Model Tipi: CHALLANGE 2.3
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 30.09.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Ataşehir / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Teknomak Mobilya Makineleri

Ümraniye / İstanbul / Türkiye


Ful Otomatik Kenar Bantlama Makinası BI-MATIC CHALLANGE 2.3

 Ful Otomatik Kenar Bantlama Makinası / BI-MATIC CHALLANGE 2.3

CHALLANGE 2.3

Her tip kullanıcı için üretim esnekliği ve kolaylığı taleplerini karşılamak amacı ile tasarımlanmış ve üretilmiştir. Emsalsiz sağlamlıkta bir yapıya sahiptir. 8 mm’ye dek kalınlığa sahip rulo veya şerit kenar bandı materyalinin işlenmesine olanak sağlamaktadır. Panel kenarlarını PVC,ABS,melamin ve ahşap bant ile kaplayarak , yapıştırılan malzeme fazlalıklarını hassas bir biçimde temizleyebilen makinanın  tutkal sürme ünitesi ağır çalışma koşullarına göre dizayn edilmiştir.

CHALLANGE serisi , Çok amaçlı imalat tiplerine cevap verebilen bir kenar bantlama makinasıdır.  Yenilikçi teknolojik çözümler, kuvvetli üniteler ve ağır hizmet tipi yapı, çeşitli ve farklı çalışma koşulları altında yüksek kaliteli finisajı ve en üstün güvenilirliği sağlamaktadır.

CHALLANGE serisi üretim tipine ve talebe göre farklı tipte ünite seçenekleri sunmaktadır.
Sürekli servis ve yedek parça sağlama garantisine sahip olup,yüksek performans kombinasyonlu ve kendi sınıfında fiyatı açısından da en uygun makinedir.

Ful Otomatik Kenar Bantlama Makinası BI-MATIC CHALLANGE 2.3, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!