İlan No: #00096431
Kategori: Alçı Sıva Makinası
Marka: Putzmeister
Model Tipi: MP25 Mixit
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Sancaktepe / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Yenilik Makine

Sancaktepe / İstanbul / Türkiye


Hazır Alçı Ve Sıva Makinesi Putzmeister MP25 Mixit


MIXIT MP25 HAZIR SIVA & ALÇI MAKİNESİ

 


Bu çok amaçlı mikser pompa MP 25 S olarak bilinen serinin en yeni versiyonudur. Temel özellikleri kesinlikle aynıdır.(25l / dk taşıma kapasitesi ve 30 bar taşıma basıncı ).Kolaylıkla demonte edilebilmesinin yanı sıra pompalanabilir tüm hazır karışımlarla birlikte kullanılabilir.


 


MP 25, gerek torbalı gerekse dökme malzemeler için şantiye kullanımına uygun şekilde tasarlanmış güvenilir, tam ekipmanlı bir mikser pompadır.


 


     Uygulama Alanları


 


Putzmeister mikser pompaları piyasadaki benzer tip makineler arasında kullanım alanları en fazla olanlardandır.


·         Sıva harçları,


·         Yapışkan harçlar,


·         Takviye harçları,


·         Yüksek ısı harçları ( Ateş tuğlası harcı) tekstüre harçları gibi pompalanabilir. Hazır harçların tamamı için kullanılabilir.


 


     Kullanım


 


Kullanımı oldukça basittir. Su ayarını yapın, çalıştırın, harç vanasını açın… Bütün bu işlemler makinenin tek tarafından gerçekleşmektedir.25 l/dk.’lık bir taşıma kapasitesi ve 25 barlık bir işletme basıncı ile MP 25, şantiyedeki normal bir çalışma günü için gerekli performansı sağlar. Düşük aşınma değerine sahip olan Güçlü Pompa’nın da bu hususta katkısı büyüktür. Pek çok mikser pompa karıştırma esnasında fazla miktarda toz çıkarır. Bu durum MP 25 için geçerli değildir. Herhangi bir toz ya da ayrışma tehlikesi olmaksızın tamamen boşalır.


 


MP 25 ayrıca bir adet döner bağlantılı ince sıva püskürtme tabancasının yanı sıra, bir adet su pompası, D6 helezon vida parçaları, 10 m sıva hortumu, 10 m hava hortumu ve 25 m 32 A 5x4 elektrik kablosundan oluşan komple aksesuar ekipmanı sunmaktadır.


Hazır Alçı Ve Sıva Makinesi Putzmeister MP25 Mixit, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!