İlan No: #00096438
Kategori: Kara Sıva Makinası
Marka: Putzmeister
Model Tipi: P13 DMR
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Sancaktepe / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Yenilik Makine

Sancaktepe / İstanbul / Türkiye


Kara Sıva Makinesi - Dizel, Pistonlu

 P13 PİSTONLU KARA SIVA MAKİNESİ

 


40 yılı aşan geçmişiyle P13 pistonlu pompalar başarısıyla övgüyü haketmiştir.


 


P13 serisinde kullanılan çift pistonlu pompalar her türlü şantiye koşulunda kullanılmak üzere sağlam yapılı, aşınmaya son derece dayanıklı ve yüksek performanslı makinelerdir.


 


Mükemmel bir biçimde çok amaçlı olup, gerek şantiye de gerekse fabrikasyon (hazır) üretim 8mm tane iriliğine kadar tüm harçları sevketmek için kullanılabilir. Yüksek güvenilirliğe sahip bu makineler ağır şartlar altında sürekli çalışarak göstermiş oldukları performansla dünya çapında bir başarıya sahiptir.


 


     Çok Yönlülük


 


P13, geniş bir uygulama sahasına imkan veren pozitif hareketli mikser, pompa kompresörden oluşan komple bir karıştırma ve pompalama ünitesidir. Güçlü kompresör performansıyla (300 lt/dk, 3.5 Bar) piyasadaki püskürtme (shotcrete) makineleri arasında en iyi markadır.


 


Püskürtme öncesi harcı, astar sıva, tekstürlü sıva, tesviye sıvası, mozaik sıva, fabrikasyon kuru ve yaş harçları rahatlıkla püskürtür.


 


Pompalamada ise P13, 40 Bar`lık azami pompa basıncında 8 mm tane iriliğine kadar olan çimento harçlarını pompalayabilir. Betonit, fiber harçlar,sıvı şap vb harçlarında pompalanması P13 ile çok kolaydır.


 


     Kullanım


 


Pistonlu pompalar "basit ama fonksiyonel" - ideal bir kombinasyon olma prensibine uygun bir şekilde çalışırlar. Pompanın basit fakat bütünsel tasarımı, tahrik ünitesi, pozitif mikser, karıştırıcı hazne ve kompresör P13`ü mükemmel bir sıva makinesi yapmaktadır.


 


     Motor


 


P13 DMR versiyonu olağanüstü bir yapıya sahip 2 silindirli 12,5 kW dizel motorla çalışmaktadır.


 


     Tasarım


 


Herhangi bir iş makinesinin en büyük düşmanı şüphesiz toz ve sıçrayan harçlardır. Motor, kompresör ve P13 dişlileri, ses yalıtımı görevinide üstlenen güçlü kaputun altında güvendedir. Şaft ünitesi, mikser kanatları, kavrama kısmı da makine çalışırken davlumbaz kapalı tutularak korunur.


 

Kara Sıva Makinesi - Dizel, Pistonlu, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!