Lasmix Lastik Servis ve Garaj Ekipmanları

Lastik Servis ve Garaj Ekipmanları, CNC Jant Torna Makinası, Hava Basınç Ölçer, Bijon Tabancası, Servis Krikosu, Lastik Sökme Takma Makinası, Pres Makineleri İmalatı ve Satışı

Firma Ünvanı : Lasmix Lastik Servis ve Garaj Ekipmanları
Faaliyet Tipi :
Firma Kısa Bilgi : Lastik Servis ve Garaj Ekipmanları, CNC Jant Torna Makinası, Hava Basınç Ölçer, Bijon Tabancası, Servis Krikosu, Lastik Sökme Takma Makinası, Pres Makineleri İmalatı ve Satışı
Çalışan Sayısı : 1-10 Arası Çalişan
Şirket Türü : Şahıs Firması
Kuruluş Yılı : 2000
Sermaye : 0-500.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 0 - 249.000 TL Arası

Lasmix Lastik Servis Garaj Ekipmanları

Mahmut Üstünel liderliğinde kurulmuş, lastik servisi ve garaj ekipmanları alanında yenilikçi çözümler sunan bir firmadır. 1997 yılında Goodyear Lastikleri TAŞ'de bölge yöneticiliği yaparak 17 yıllık tecrübe kazanan Üstünel, 2014 yılında Atek Makina AŞ Marmara Bölge Müdürü olarak başladığı görevinde 19 yıllık deneyimini birleştirerek Lasmix'i kurmuştur.

Vizyonumuz

Profesyonel ve verimli kadromuzla, lastik servis ve garaj ekipmanları sektöründe karlı büyüme ve müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz. Topluma ve çevreye saygılı bir şirket olarak, tüm paydaşlarımızın bir numaralı tercihi olmayı amaçlıyoruz.

Misyonumuz

Evrensel ilke ve değerlere bağlı, yenilikçi ve sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmeye katkıda bulunuyoruz. Atatürk ilkeleri ve laik, demokratik cumhuriyetin korunması ruhuyla çalışıyoruz.

Ürün ve Hizmetlerimiz

Lasmix, lastik montaj ve balans makineleri, lastik tamir ekipmanları, lastik depolama çözümleri ve garaj ekipmanları sunar. Ayrıca, lastik saklama torbaları konusunda lider firmaların tedarikçisiyiz.