25 mm Dikey Broş Makinesi Hidrolik Atölye Presi

Nargesa | BM 25

Fiyat Sorunuz

Toplam 2 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Hidrolik Atölye Presi Popüler Ürünler

Hidrolik Atölye Presi

Atölyelerde ve işletmelerde her türlü sıkıştırma, çakma, rulman çıkartma, doğrultma işleri için kullanılan verimli  makinelerden biri. Metal sanayisi , ağaç sanayisi , plastik sanayisinde kullanılan yüksek performanslı çalışma tekniğine sahip özel bir üründür. Lastik tamircilerinin de atölyelerinde tercih ettiği bir makina. İnsan sağlığına zarar verecek ve gürültü kirliliği oluşturacak tüm tehlikeleri ekarte edecek şekilde geliştirilmiş kaliteli ürünler portalımızda. Otomatik ve manuel çalışma şeklinde 2 çeşit üretimi yapılmıştır. Atölyelerde ufak çaplı işlerin yapılması için oldukça ideal çeşitlerden bir tanesidir. Boyutları atölyelerde çalışmanızı kolaylaştırır.Hızlıca işlerinizi yapabilirsiniz. Pratik olması tercih edilebilir bir ürün olmasını sağlamaktadır. Sitemizden tüm ürün çeşitlerini inceleyerek istediğiniz ton ve kuvvete göre ihtiyacınız olan modeli kısa sürede seçebilirsiniz. Dayanıklı malzemeler ile üretilmiş , uzun yıllar hiç bir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz birbirinden farklı yüzlerce pres modeli sayfamızda. Atölyede çalışmanızı kolaylaştıracak hızlı işler yapabileceğiniz , öğrenmesi kolay , yüksek performanslı tüm ürünler sadece sayfamızda. Tasarruflu çalışma olanağı sağlayan , yaptığınız işlerden verim alabileceğiniz birbirinde farklı model ve markaya ev sahipliği yapıyoruz. İlan sayfamızda yüzlerce çeşiti bir arada göreceksiniz.

Almak istediğiniz ürüne kısa sürede karar verebilmeniz için ürün çalışma hızını , uyguladığı kuvvet bilgilerini , teknik ayrıntılı bilgilerinden sizde ihtiyacınız olan modele kısa süede karar verebilirsiniz. Dilerseniz ilan sayfalarının içerisindeki firma iletişim bilgilerinden firmalar ile irtibata geçerek fiyat talebinde bulunabilir , ürünler hakkında aklınıza takılan soruların cevabını alabilirsiniz. Her sektörden makinayı , yedek parça ve aksesuarları tek bir sayfada görebilirsiniz. Pres makinası için lazım olan tüm ürünler ve firma bilgileri makinaturkiye.com'da.Her gün yeni ürünler eklenen sayfamızdan son teknoloji ürünleri takip ederek teknolojik gelişmelerden uzak kalmadan rahat ürün tercihi yapabilme imkanı. Sitemizdeki ürünleri inceleyerek ürün ararken zaman kaybetmeyeceksiniz hem de doğru firmaya anında ulaşabileceksiniz. Pres kategorisinden tüm pres makinalarını , ürün çeşitlerini , ünlü marka ve modelleri inceleyerek almak istediğiniz ürünü anında bulacaksınız. Satılık , kiralık ve fiyat avantajlı ürünler ile ürün almak çok kolay. Sıfır veya ikinci el modelleri hemen inceleyebilirsiniz.Artık atölyenizde verimli çalışmanıza yardım edecek ürünleri kısa sürede sitemizden bulabilirsiniz. Çalışma şeklinize en uygun ürünler , kapasitesi yüksek modeller , sektöründen başarılı firmalar ilan sayfamızda. Pres makinası arama sürecinizde çok vakit kaybetmeden sitemizdeki bilgileri kullanarak aradığınız ürünü kısa sürede bulabilirsiniz.

Sizde vaktinizi ürün ararken kaybetmeyin ve yüzlerce ilandan sizin ihtiyacınıza uygun modeli sitemizden kısa sürede ulaşın. Her zaman ileri teknoloji, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini her zaman hedefleyen portalımızdaki firmalar, hem iç hem de dış pazarlarda tanınan ürünleri ile Makina Türkiye'de. Oldukça uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle hemen bir makina satın alabilirsiniz. Portalımızda kaliteli tedarikçiler tarafından satışa sunulan ürün çeşitleri üretilmektedir. Ürün son teknoloji teknikleriyle, kalite güvence altına alınmış bileşenler kullanılarak üretilir. Sıfır ve ikinci el seçenekleriyle ihtiyacınıza en uygun ürün siparişini kolaylıkla verebilirsiniz. Ürünler esnek üretim ile çok çeşitli malzemeleri işlemek için tasarlanmıştır. Kolay ödeme seçenekleriyle Makina Türkiye üzerinden satın alabileceğiniz ürün çeşitleri kalitelerine göre oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Yüksek kaliteli, düşük fiyatlı ürünler için portalımızı ziyaret edin. Her bütçeye uygun ürün için sayfamızı inceleyiniz. Hatta dilerseniz makina satıcılarıyla iletişime geçebilirsiniz. Sayfamızı ziyaret edip ihtiyacınıza ve cebinize en uygun olan makinayı tedarik edebilirsiniz. İstediğiniz makina uygun fiyat seçeneğiyle burada. Ürünlerimiz sizlere garantili olarak burada sunulmaktadır. Farklı makina gruplarına portalımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı anda çok fonksiyonlu ürün grupları mevcuttur. Üretimin hızlanmasına ve maliyetin en aza indirgenmesine yardımcı olur. Firma iletişim bilgilerini kullanarak ürünler hakkında bir çok sorunun cevabına ulaşabilirsiniz.

Verilerimiz ve sayfamızda olan ürün  içerikleri güncel bilgilerdir. Makine özellikleri ve teknik bilgilere en hızlı en kolay ulaşabileceğiniz sayfa burada. Portalımız bir çok ürün ve firma bilgileriyle gelişmiştir. Sektöründe tecrübeli güvenilir ve kaliteli firma bilgileri portalımızdadır. Sitemizde üst kısımdaki arama motoru çubuğuna aradığınız makina parça, ekipman, ataşman, yedek parça, cihaz, alet ve sanayi ürünlerinin birçok çeşidini bulabilirsiniz.  Türkiyenin Dünya pazarlarına açılan penceresi konumunda olan Makina Türkiye sitesi daima en güncel ürünleri en hızlı şekilde listelemekte ve alıcıyla satıcıyı en ekonomik maliyetlerle buluşmalarını sağlamakta. Müşterinin talebini karşılayan çeşitli özelliklerde makul fiyatlara temin edilebilir. Çok sayıda metal işleme bükme ve düzleştirme işlemi için kullanılabilecek önemli bir makine parçasıdır; motorlu piston kullanımı ise bu işlemlerde yer alan zorlu işlerin çoğunu kaldırır. Piyasadaki pek çok seçenek sayesinde, doğru hidrolik atölye presini bulmak zor bir iş gibi görünebilir. İlk denemede doğru satın alma işlemini yapmanıza yardımcı oluyoruz. Bir dizi metal işi delme, doğrultma ve bükme işlemini tamamlayabilen ciddi bir makine parçasıdır. Boyut ve maksimum yük bakımından yukarıdaki iki ürün arasında bir yere oturur. Ancak, güvenilirliği ve işlevi de aynı derecede iyidir. Bir nesneyi kıyaslayarak daha küçük bir kuvvet uygulayarak sıkıştırmak veya düzleştirmek için büyük bir kuvvet üretmek için kullanılan bir cihazdır.

Kimi zaman metalik nesneleri düzleştirmek, ezmek, düzeltmek veya kalıplamak için kullanılır. Presin üzerine metal nesnenin yerleştirilebileceği büyük bir yatak veya plaka, ayrıca kuvvet oluşturmak için kullanılan sıvılar ve pistonlarla doldurulmuş daha küçük ve bir daha büyük silindir bulunur. Her zaman mekanik presler kadar doğru olmasa da, hidrolik presler çok değerlidir çünkü hemen hemen her türlü malzemeyi sıkıştırabilirler. Bu presler aynı zamanda mekanik olanlara göre daha küçük ve daha küçüktür, ancak yine de büyük miktarda kuvvet üretebilir. Bir hidrolik atölye presinin çalışma şekli temel olarak, kompresör, sıvıyla dolu küçük bir kapalı silindirde basınç uygulamak için kullanılır. Bu dar silindir, sıvıyı ana silindir de denilen daha geniş bir silindire taşıyarak basıncı aktarır . Ana silindirdeki piston daha sonra akışkan üzerine baskı uygular ve daha büyük bir kuvvet oluşturarak tekrar küçük silindire doğru iter.

Yeni oluşturulan bu kuvvet, büyük bir makine parçasına ihtiyaç duymadan büyük cisimleri bastırmak için kullanılabilir. Bu kullanışlı aracın çok çeşitli kullanımları nedeniyle, ihtiyaç duyduğu özel işin gereksinimlerini karşılamak üzere tekrar tekrar değiştirildi ve özelleştirildi. Çardak tipi hidrolik pres genellikle yapılan iş ağır iş gerektirmediğinde kullanılır. Diğer preslerde olduğu gibi çeşitli ebat ve özelliklerde bulabilirsiniz. Bununla birlikte, arbor preslerle olan fark, daha büyük çıktılar oluşturmak için daha büyük miktarda basınç sıkıştırma yeteneğine sahip olmamasıdır . Bunlar genellikle metalleri yassılaştırmak, yırtmak, metallere delik açmak ve yazıtları işaretlemek için kullanılır. Ağaç dikme modellerinin aksine, güç presleri ağır ekipman ve makinelerde kullanım için talep görüyor. Debriyaj, kısmen veya tamamen devir olmak üzere iki farklı yolla gelebilir. Tam devreli debriyaj, krank tam bir devrime girinceye kadar bozulmaz. Bir parça devri debriyajı, tam bir dönüşten önce veya sonra herhangi bir noktada kesilebilir. Manuel Hidrolik Atölye Presi seçenekler, maliyet etkinlikleri ve güvenilirlikleri nedeniyle oldukça popülerdir ve kullanımdaki güç veya tutarlılıktan ödün vermek zorunda kalmadan kullanılabilirler.

Komisyonsuz Aracısız Ticaret

Rekabetçi fiyatlar ile alın satın kiralayın

Tüm İletişim Kanalları

Telefon whatsapp mail ve tüm iletişim kanalları şeffaflığı

Mobil Cebinizde

Mobil uygulamamızı indirin takipte kalın

Mağaza Açın ve İlan Verin

Kolay kullanım sunan portalımızda alın satın kiraya verin