İlan No: #00123641
Kategori: Tutkallama Makinesi
Marka: Maxit
Model Tipi: Maxit 36 ½ inç
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Diğer
Teslim Durumu: 3 Gün
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Kadıköy / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Vade Olur, Kredi Kartına Taksit, Peşin, Kredi Kartı
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Teknoset Limited

Kadıköy / İstanbul / Türkiye


Maxit 36 ½’’ Hotmelt Tutkal Sürme Makinası

Maxit 12" Hotmelt Tutkal Sürme Makinası 

Sert kapak – fotoğraf albümü – poster uygulamalarında kullanılabilir.

Maxit Tutkallama Sistemi motorla döndürülen bir merdane vasıtasıyla kalınlığı çok hassas şekilde ayarlanabilen hotmelt tutkal tabakası kaplayan bir sistemdir. Büyük ebatlı ink jet posterlerin herhangi bir yüzeye montajı, iç ve dış mekan posterlerin yapımı, fotoğrafların yapıştırılması, sert kapak sıvamalarının yapılması ve plastik, ahşap, metal gibi yüzeyler de dahil olmak üzere birçok yüzeye yapıştırma işleminde kullanılabilecek bir sistemdir.


Maxit Tutkallama Sistemi el ile tutkal sürme, çift taraflı bant yapıştırma v.b işçilik ve zaman alıcı işlemleri tamamen ortadan kaldırır ve tek bir seferde baskılı malzemenizin sırtına çok ince ve basınç altında çok güçlü yapışma sağlayan özel tutkalı ile yapıştırma işlemini yapar.

Maxit’i kullanmak son derecede basittir. Makinanın ısınmasından sonra (takriben 55 dak.) tutkal sürmek istediğiniz malzemeyi makinadan geçiriniz. Malzmenin arkasına çok ince tutkal tabakası sürülür. Sonra onu yapıştırmak istediğiniz yüzeye yerleştirin ve bir merdane ile sıvazlayın. Kuruma süresine gerek olmadan yapıştırma işleminiz bir daha ayrılmayacak şekilde tamamlanmış olacaktır. Maxit kullanımında temizleme işlemine de gerek yoktur.

Maxit ile çalışmak sın derecede temizdir. Çünkü tutkal temas etseniz dahi elinize transfer olmaz. Ayrıca malzemeye sürülmüş olan tutkal hemen kurumaz. Yani uygulamayı belli bir süre sonra da yapabilirsiniz.

Maxit’de bizim vereceğimiz veya piyasadan temin edeceğiniz uygun özellikte
hotmelt tutkalları kullanabilirisiniz. 

Maxit 36 ½’’ Hotmelt Tutkal Sürme Makinası , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!