;

Megatron 2128 Cnc İşleme Tezgahı 210 X 280 Cm

İlan No : #00119335
Kategori: Ahşap CNC İşleme Makinaları
Marka: Gama Makina
Model Tipi: Megatron 2128
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: 15 Gün
Konum: Çalıkhalil Mahallesi / Nilüfer / Bursa
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Teminatlı Satış Olur, Leasing'e Uygun, Çekle Şatış, Havale / EFT
Fiyat Sorunuz

MEGATRON 2128 CNC İŞLEME TEZGAHI TEKNİK ÖZELLİK DETAYI

- Net çalışma alanı 2100X2800X150 (mm) ‘dir.

- 9 Kw (12 Hp) , 24.000 Dev/Dak , SeramikRulmanlı , Otomatik Takım Değiştirmeli İtalyan HSD marka Spindle Motor kullanılmıştır.

- 205 m3/h İtalyan DVP marka yağlı vakum pompası sisteme entegre edilmiştir.Vakum tablası alt şase ile kaynaklı çelik plaka üzerine işlenmiş,6 eşit vakum alanına bölünmüş ve birbirinden bağımsız elektronik valfler ile kontrolü sağlanmıştır.

- LNC 650 serisi cnc kontrol ünitesi ile adapte servo motor sistemi kullanılmıştır.Üniteye bağlı el çarkı ile sıfırlama işlemi rahatlıkla yapılabilir , ayrıca manuel ve otomatik olarak makine kontrolü sağlanabilmektedir.CNC kontrol ünitesi otomatik uç yüksekliği ölçüm sensörü , çeşitli orijin noktaları belirleyebilme , home ve sıfırlama noktaları değiştirilebilirliği , uzaktan erişim sağlama gibi daha pek çok özelliği içinde barındırmaktadır.

- Tezgah Gövdesi tamamen çelik malzemeden üretilmiş, ön gerilim giderme işlemi yapılmış , kaynak kontrolleri sağlanmış , tüm bağlantı aksamları normlara uygun olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.

- Köprü sistemi bütünüyle tek parça alüminyum döküm olarak imal edilmiştir. Bu sayede tezgah üzerinde oluşabilecek titreşimler en aza indirilmiş ve rijit bir yapı sağlanmıştır.

- Yağlama sistemi otomatik olarak çalışmakta, belirli sürelerle tüm sistem yağlanmaktadır.

- Tezgahın X ve Y eksenlerindeAlman Atalanta Helis kramiyer dişli , Z ekseninde ise vidalı mil sistemi kullanılmıştır.Tezgahın Lineer sistemi Alman INA marka kullanılmıştır.

- Tezgah üzerinde tüm eksenler servo motorlar ile sürülmüştür. X ekseni Gantry sistemi ile çift motorla sürülmüştür.CNC kontrol ünitesi Gantry kontrol yeteneğine sahiptir. Bu sayede tüm eksenlerde hassas enterpolasyonlar sağlanmaktadır.

- Bilgisayar ortamında oluşturulan çizimler , herhangi bir kablo bağlantısına gerek kalmaksızın makineye yüklenebilmektedir. Ayrıca kontrol panosunda Ethernet bağlantısı , USB girişi ve paralel port bağlantısı mevcuttur.

- Çalışma hızları X: 80.000 mm/dak , Y:80.000 mm/dak , Z: 30.000 mm/dak ‘dır.

- Tezgahın ağırlığı 4000 kg dır

Megatron 2128 Cnc İşleme Tezgahı 210 X 280 Cm (114)
Megatron 2128 Cnc İşleme Tezgahı 210 X 280 Cm Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!