İlan No: #00096723
Kategori: Seperatör Filtreler
Marka: Aqua Sense
Model Tipi: ASSS 25
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Kadıköy / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 216 467 29 38
  • +90 216 467 25 27

Yetkili: İlke Mühendislik

Kadıköy / İstanbul / Türkiye


Seperatör Filtre / Aqua Sense Asss 25

 

SEPARATÖR FİLTRELER


 

Sudaki tortu ve katı partiküllerin giderilmesi amacıyla geniş bir debi aralığında yüksek verimli filtrasyon yapar. Filtrenin giriş bölmesine teğet giren sıvı ve içindeki partiküller hızlı bir dönme hareketine maruz kalır. Sıvı ve partiküller, teğetsel olarak açılmış deliklerden geçerek bu dönme hareketi ile birlikte filtrede yukarıdan aşağıya doğru iner.

Bu hızlı dönme hareketinin oluşturduğu santrifüj kuvvet sayesinde sıvı içindeki değişik özgül ağırlığa sahip dışa doğru yayılarak filtrenin çeperine çarparlar.partiküller çeper boyunca aşağıya düşer ve toplama haznesinde toplanır. Partikülleri ayrıştırılmış olan sıvı, separatörün ortasında oluşan girdap yardımıyla yukarı çekilerek filtreden dışarı çıkar.

Toplanan partiküller periyodik olarak üniteden dışarı atılır. Bu işlem arzuya göre olarak montajı yapılan elektrik motoru ile otomatize edilebilir. Aquasense separatör filtreler, kuyu suyu, soğutma suyu, atık su, petrol ve şekerli su filtrasyonlarında kullanıma uygundurlar.


Seperatör Filtre / Aqua Sense Asss 25, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!