İlan No: #00136730
Kategori: Kamyon Üstü ( Mobil ) Vinç
Marka: Zoomlion
Model Tipi: QY30V - 32T
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Çin
Teslim Durumu: 30 Gün
İlan Tarihi: 14.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Yenimahalle / Ankara / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Peşin
6 TL
30 Gün 'de Teslim
 Teklif İste
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Kürşad Söylemezoğlu

Yenimahalle / Ankara / Türkiye


Zoomlion Qy30v - 32T 30 Ton 40 Metre Mobil Vinç

Zoomlion QY30V - 32T 30 Ton 40 metre Mobil Vinç

Kamyona’a monte vinç için özel imal edilen ZLJ5323V özel hizmet şasisi, yıllar süren üretim tecrübesi, tasarım ve yüksek teknoloji sonucunda varılan üçüncü jenerasyon yüksek performanslı bir ürünümüzdürç Tasarımın tamamı Zoomlion tarafından pazar ihtiyaçlarına ve müşteri isteklerine göre yapılmıştır. Şasi’nin designı, üretimi ve testleri harfiyen JB/T6042-2006 “Kamyona Monte Özel Hizmet Sasi’si” yönetmelerine uygun yapılmıştır. Aracın eksoz atıkları, ülkemizde uygulanmakta olan Faz III/A’ya uygundur ve güvenlik ekipmanları ise CCC Sertifikasına uygundur. Ülkemize getirdiğimiz ürünler Avrupa Topluluğu tarafından uygulanan CE sertifikası şartlarına uygun şekilde üretilmektedir.

Bu aracın aerodinamik ve şık sol taraftan sürüşlü tamamı metal sürücü kabini Zoomlion tarafından tasarlanmış ve özel olarak imal ettirilmiştir. Kabin tasarımı ve içindeki her düğme, şalter, lamba ve kontrol levyesi ergonomik olarak yerleştirilmiştir. Böylece operatör için rahat ve kullanışlı bir deneyim yaratılmıştır. Euro IIIA motor hem çerveyle hemde kesenizle dosttur. 6x4 sürüş sistemi mükemmel çalışır. Hidrolik direksiyon sistemi kolay manevra ve sürüş konforu kazandırır. Çift devre pnömatik fren sistemi hem operatörün hem de öevredekilerin güvenliği için kusursuz çalışır.

Tasarım müşterilerimizin bakım ve işletim maliyetleri ve kolaylığı düşünülerek yapılmıştır. Bu yüzden sürücü kabinindeki her enstrüman bağımsızdır ve pnömatik fren sistemi bağlantı elemanları ve hidrolik devre endüstride standart olmuş parçalardan üretilmiştir.

Zoomlion Qy30v - 32T 30 Ton 40 Metre Mobil Vinç , Sıfır ( Yeni ) Satılık 6 TL Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!