İlan No: #00135451
Kategori: İnkJet Kodlama Makinası
Marka: Ec- Jet
Model Tipi: ECL10
Model Yılı: 2016
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır (Yeni,Kullanılmamış)
Menşei: Diğer
Teslim Durumu: Hemen Teslim
İlan Tarihi: 20.04.2015
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2017
Konum: Esenler / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Kredi Kartı, Peşin, Çekle Şatış, Kredi Kartına Taksit


  •    İş: +90 212 4386446
  •    İş: +90 212 4387258
  •    Fax: +90 212 4387257

Yetkili: Alfakod ELEKTRONİK
Esenler / İstanbul / Türkiye


Ecl10-Ecl30 Lazer Kodlama Sistemleri

EC-JET laser kodlama sistemlerinin 2 modeli mevcuttur. Bu ürünler kompakt yapıları, modüler dizaynları, yüksek kodlama kalitesi ve dayanıklılığıyla ön plana çıkar. Helerojen yapısı ile her zorluk seviyesindeki üretim hattına uyum sağlar.

EC-JET lazer kodlama sistemleri en ileri teknoloji ile üretilmiş polorizasyon teknolojilerini kullanarak çok geniş yüzeylerde bile çok yüksek kalite ile kodlama imkanı sunar. Kompakt yapısı en dar üretim alanlarındaki hatlarda bile kolay kurulum sağlar.

IP65 en zorlu koşullarda bile sorunsuz kullanım için opsiyonel olarak sunulmuştur.

Kolay uygulama, kompakt tasarım.

12 inç süper geniş renkli dokunmatik ekran ve basit kullanıcı arayüzü ile mesaj oluşturmak ve değiştirmek hat ayarları yapmak artık çok daha kolay.

Modüler dizayn ile kurulum ve uygulama çok daha kolay. Yüksek esneklikli kurulum ayağı ile hareket ve ayar kolaylığı, hızlı ve bazit odaklama imkanı.

PC ve IPC ile kontrol sistemi cihazın kontrolünü kolaylaştırırken, hassas ayar mekanizması servis ihtiyacını azaltarak stabiliteyi ve dayanıklılığı arttırır.

Dahili web server sayesinde uzaktan kontrol imkanını kolaylaştırır ve web sitesinden kontrol edilebilinir.

İstikrarlı: İsteğe bağlı IP65 koruma sınıfı lazer kafası, zorlu üretim ortamında istikrarlı bir çalışma sağlar.

Güvenirlik:Hardisk ve Ups ihtiyacı olmadan planlı veya plansız elektrik kesintilerinde kullanıcı verilerini koruyan sistem.

Bütünleşik Yapı:Lazer duman ve atık emici teknoloji makineye entegre edilebilir, daha demiz ve Çevreye daha duyarlı kodlama yaparak hem alandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz.

Güvenlik: Kilitleme parçaları ile 4. sınıf lazer güvenliğine sahip olabilir, kademeli kullanıcı parolası ile istenmeyen kazaları ve hatalı kullanımları engelleyebilirsiniz.