Kategori: Biçerdöverler
Marka: New Holland
Model Tipi: TC 5070
Model Yılı: 2014
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
İlan Tarihi: 30.09.2010
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2015
Konum: Yenimahalle / Ankara / Türkiye


  •    İş: +90 312 211 01 90
  •    Fax: +90 312 211 03 73

Yetkili: Türk Traktör
Yenimahalle / Ankara / Türkiye


Biçerdöver / New Holland Tc 5070

Sağlam ve güçlü yapıya sahip New Holland TC 5070 ile daha konforlu ve yüksek kapasiteli hasat imkanı

TEKNİK BİLGİ / MODEL TC 5070
Tabla  
Biçme genişliği                                                                          (m) 4,57 - 5,18 (isteğe bağlı)
Kabin  
Klima Standart
Yan Yolcu Koltuğu Standart
Harmanlama  
Batör Genişliği                                                                          (m) 1,3
Batör Çapı                                                                                (m) 0,607
Batör Üzerindeki Parmak Sayısı                                           (Adet) 8
Batör Hız Aralığı                                                                     ( d/d) 430 / 1070
Kabinden Elektrikli Batör Hızı Ayarı Standart
Kontrbatör Alanı                                                                      (m²) 0,79
Kontrbatör Üzerindeki Bar Sayısı                                          (Adet) 14
Kontrbatör Sarma Açısı                                                    (Derece) 111
Sap Yayıcı Genişliği                                                                 (m) 1,3
Sap Yayıcı KontrbatörbAlanı                                                   (m²) 0,2
Sarsak Sayısı                                                                        (Adet) 5
Sarsak Ayırma Alanı                                                              (m²) 5.00
Temizleme  
Toplam Elek Alanı                                                                   (m²) 4,12
Fan Üzerindeki Kanat Sayısı 6
Kabinden Kumandalı Fan Hız Ayarı Standart
Dane Deposu  
Kapasite                                                                                    (l) 6000
Boşaltma Tüpü Tahliye Hızı                                                     (l/s) 72
Motor  
Tipi Nef
Püskürtme Sistemi Common-Rail
Motor Gücü                                    (ISO TR14396)       ( kW / hp)  152 / 207
Hava Kompresörü Standart
Yakıt Tankı  
Kapasite                                                                                   (l) 400
Aktarma Sistemi  
Tipi Hidrostatik
Dişli Kutusu 3 Hızlı
Ölçüler  
Ağırlık                                                                                     (kg) 8.520

 

Biçme Tablası

Yüksek kapasiteli biçme tablası, yüksek biçme hızı ve hidrolik dolap ayarları, her türlü tarla ve ürün koşullarında yüksek hasat performansı ortaya koyar.

Dakikada 1150 kesim yapan tabla, ürün olgunluk derecesi ve türü ne olursa olsun, yüksek ilerleme hızlarında çalışmaya olanak tanır. Büyük çaplı helezon, yüksek kanatları ile çok düzenli bir besleme yapar.

Etkin ve Güçlü Harmanlama

Ürün Harmanlama sisteminin tüm bileşenleri, ağır hizmet tipi olup yüksek bir harmanlama kapasitesi ortaya koyar.  Harmanlama işlemi 111º ' lik batör-kontrbatör sarma açısı ile kusursuz şekilde tamamlanır  
 

Üstün temizleme performansı

Temizleme fanı devri, kabin içinden tek bir kumanda ile ayarlanır ve dijital bilgi ekranından ayarlanan değer okunabilir. güçlü fanın yarattığı hava akışı ile en eğır ürünler bile kolaylıkla temizlenir. 

Üstün temizleme performansı

Temizleme fanı devri, kabin içinden tek bir kumanda ile ayarlanır ve dijital bilgi ekranından ayarlanan değer okunabilir. güçlü fanın yarattığı hava akışı ile en eğır ürünler bile kolaylıkla temizlenir. 

Dane Deposu ve Boşaltma

Yüksek kapasiteli dane deposu, konumu ve şekli açısından ideal ağırlık dağılımını sağlayarak, her koşulda uygun çekiş ve hassas dümenleme olanağını sağlayarak makina performansını maksimize eder. Sıralı boşaltma sistemi ve helezon, her konumda çalıabilir ve saniyede 72 litrelik yüksek boşaltma hızı ile, 6000 litrelik dane deposunu boşaltma işlemi son derece hızlı gerçekleştirilir.

Kabin

Yenilenen TC serisi biçerdöverlerde en kapsamlı değişim biçerdöverin kabinin de gerçekleşmiştir. Geniş, klimalı kabin operatöre konforlu bir çalışma ortamı sağlar. 6 farklı konumda ayarlanabilen dümenleme kolonu, en ideal çalışma konforu sağlayacak şekilde 30º haraket edebilir. Hidrolik direksiyon, son derece kolay ve rahat dümenleme olanağı tanır. Çok çeşitli ayar imkanları olan operatör koltuğu ile en ideal çalışma pozisyonu kolaylıkla ayarlanır. TC 5070 modelinde ikinci koltuk standart olarak sunulmaktadır. 

Kabin

Yenilenen TC serisi biçerdöverlerde en kapsamlı değişim biçerdöverin kabinin de gerçekleşmiştir. Geniş, klimalı kabin operatöre konforlu bir çalışma ortamı sağlar. 6 farklı konumda ayarlanabilen dümenleme kolonu, en ideal çalışma konforu sağlayacak şekilde 30º haraket edebilir. Hidrolik direksiyon, son derece kolay ve rahat dümenleme olanağı tanır. Çok çeşitli ayar imkanları olan operatör koltuğu ile en ideal çalışma pozisyonu kolaylıkla ayarlanır. TC 5070 modelinde ikinci koltuk standart olarak sunulmaktadır. 

Bombeli ön cam, 191 derecelik bir görüş açısı sağlar ve ışık yansımalarını önler. Tablanın rahat izlenebilmesi için kabin platformunun ön kısmı eğimlidir. Ayrıca geniş arka pencere ile dane deposunu içini görmek son derece kolaydır.

 

 
 
 

 

 

Kumanda Panosu ve Gösterge Grubu

TC 5070 modelinde tamamen yenilenmiş kumanda konsolu bir çok fonksiyonu üzerinde barındıran daha ergonomik ve kullanışlı yapıya kavuşmuş, kumanda araçlarının takibi ve konrtolü kolaylaşmıştır.

Tüm kumandalar, ve ikaz sistemleri, operatörün rahatlıkla ulaşabileceği şekilde konumlandırılmıştır. Batör ve fan devri, ilerleme hızı ve yatay dolap ayarı vb. tüm biçerdöver fonksiyonları, emniyet ve uyarı sistemleri, bu kumanda panosunda yer alır. Ayrıca, ek kumandalar ile sap kıyıcı, temizleme sistemi, motor ve hidrostatik sistemlerin emniyet donanımları kontrol edilir. Otomatik tabla yükseklik ayarına ait kumanda modülü, ana konsolun üzerinde yer alır. Şaft devir göstergeleri ve sarsak uyarı sistemi ile hasat işlemi kesintisiz olarak izlenir.

Performans Monitörü ve Dijital Gösterge Paneli

 

Performans monitörü ve dijital bilgi ekranı kumanda konsoluna entegredir, dijital bilgi ekranının altına dizilmiş düğmeler yardımıyla biçerdöver çalışma verilerini görebilir kalibrasyon işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

 

 
 

 
 
 

 

 

Elektro Hidrolik Kavramalar

Konsol üzerinde bulunan düğmeler yardımı ile, Tabla, Harmanlama, ve Boşaltma kavramaları elektro hidrolik olarak kumanda edilebilmektedir
 

 

Çok İşlevli Kumanda Kolu

Operatörün sağ tarafında yer alan Çok işlevli kumanda kolu ile, makinanın ilerleme hızı, tablanın indirilip kaldırılması, dolap hızı, dolap yükseklik ayarı, kusturma gibi tüm tabla operasyonları gerçekleştirilir.

NEF motorlar

New Holland TC 56 biçerdöverlerde, Common Rail yakıt enjeksiyon sistemine sahip NEF 6.8 motorlar kullanılmaktadır. Common Rail sisteminin beraberinde getirdiği yüksek güç, düşük yakıt tüketimi, düşük gürültü ve egsoz emisyonu ile, gece-gündüz yüksek kapasitede kesintisiz çalışmak mümkündür.

 

 Güçlü ve Sağlam Şanzıman

Üç  vitesli ağır hizmet tipi dişli kutusu, tüm olası tarla koşularına uygun değişik hız kademeleri sağlar. 3. vites kademesi, yol konumu için, yüksek bir hız aralığı sağlar. Yeni tip kaliperli fren sistemi ile TC 5070 serisi güvenli bir şekilde ilerler.

Etkin Soğutma Sistemi

Soğutma sistemine ait fan, kendi kendini temizleyen döner toz filtresi ile radyatör arasında yer alır. Güçlü fan, radyatöre doğru çok yoğun bir hava akımı oluşturur. New Holland'ın bu patentli soğutma sistemi, tüm radyatör yüzeyinde soğutma sağlar ve motor bölümünün daima temiz kalmasına olanak tanır.

 

 

 

Kompresör

New Holland TC 5070 biçerdöverlerin sahip olduğu 60 l kapasiteli entegre kompresör ile radyatör grubu ve makinanın tüm bölümleri kolaylıkla temizlenebilir.

Bakımda kolaylık

Son derece rahat ulaşılabilir ve kısa zamanda kolaylıkla yapılan bakımlar zaman kaybını minimuma indirirken bakım yapan kişinin bakımı keyifle yapmasını sağlar.

Benzer İlanlar Tümünü Göster