İlan No: #00106574
Kategori: Turbo Atomizer
Marka: New Holland
Model Tipi: SA 1000
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Tekirdağ / Tekirdağ / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: İstanbul Traktör

Ataşehir / İstanbul / Türkiye


1000 Lt Turbo Atomizer / New Holland Sa 1000

New Holland SA serisi Turbo Atomizörler

New Holland ekipman ürün gammına yeni eklenen ve Ocak 2009 itibari ile satışına başlanacak olan New Holland SA Serisi Turbo Atomizörler bağ ,bahçe ve zeytin tarım ile uğraşan çiftçilerimizin isteklerine göre hazırlanmıştır.

 New Holland SA Serisi Atomizörlerde kullanılan tüm önemli parçalar italyan menşei olup satış sonrası hizmetler Türk Traktör Servisleri tarafından sağlanacaktır.

Depo Kapasiteleri

  New Holland SA Serisi Turbo Atomizörlerde 1000,1600 ve 2000 litrelik olmak üzere 3 farklı depo seçeneği mevcuttur.

 

Model Adı
SA 1000
SA 1600
SA 2000
Depo Kapasitesi
1000 litre
1600 litre
2000 litre

 

Traktöre Bağlantı

 New Holland SA Serisi Turbo Atomizörler traktör yan hidrolik kollarına bağlanmaktadır. Bu sayede tekerlek izinden çıkmadan ,aynı iz üzerinden sağa veya sola dönüş imkanı sağlanarak en zorlu dönüşler bile kolaylıkla yapılabilmektedir.

Traktörün hidrolik kolları yukarı aşağı hareket ettirilerek bir engel ile karşılaşıldığında kolaylıkla bu engelin aşılması sağlanır. Ancak araziniz eğimli ise isteğe bağlı çeki oku imkanı mevcuttur.

Pompa

  New Holland SA Serisi Turbo Atomizörlerde dünyaca ünlü italyan ANNOVI REVERBERI pompalar kullanılmaktadır. Her 3 modelde de pompalar 3 pistonlu-mebranlıdır.

 Kumanda Valfi

  New Holland SA Serisi Turbo Atomizörlerde Dünyaca ünlü italyan ANNOVI REVERBERI marka kontrol üniteleri kullanılmaktadır.

Kontrol ünitesi yardımı ile
1.Basınç ayarı
2.By-Pass Hattının aktif hale getirilmesi
3.Sağ veya Sol Taraftaki ilaçlama memelerinin aktif hale getirilmesi 4.Tüm İlaçlama memelerinin aktif hale getirilmesi rahatlıkla yapılabilmektedir.

 Fan ve İlaçlama Memeleri

  New Holland SA Serisi Turbo Atomizörlede bulunan balatalı-kavrama sistemi sayesinde, Kuyruk milinin devreye sokulması esnasında yük direk olarak kanatı etkilemez. Verilen güç kademeli olarak kanata iletilir. Böylece Traktörde veya makinada oluşabilecek sorunlar engellenmiş olur.

Ayrıca kullanılan italyan menşeili alüminyum kanat yardımı ile, ilk hareket kanata iletildikten sonra kanat traktörden çok fazla güç çekmeden volan etkisi ile kendi ağırlığı ile döner. Böylece daha düşük traktör gücü ile New Holland SA Serisi Turbo Atomizörler çalıştırılabildiği gibi, düşük yakıt tüketimi de sağlar.

82 cm’lik fan çapı ve 14 adet italyan ARAG marka 3 kademeli ilaçlama memeleri ile güvenli ve kaliteli ilaçlama imkanı New Holland SA Serisi Turbo Atomizörlerde bulunmaktadır.

1000 Lt Turbo Atomizer / New Holland Sa 1000, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!