İlan No: #00095839
Kategori: Akülü İstifleme Makinaları
Marka: Crown
Model Tipi: WE 2300-1.25
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Tuzla / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 216 593 09 42
  • +90 216 593 09 45

Yetkili: Rekarma Makine

Tuzla / İstanbul / Türkiye


1.25 Ton Yaya Kumandalı İstif Makinesi / Crown We 2300-1.25 Tl

Yaya Kumandalı İstifleyici

1250 ve 1600 kg Kapasite

Üstün Stabilite Üstün Güven Demektir

WE 3000 serisi yaya kumandalı istifleyiciler özellikle EuroPalet gibi altı açık paletlerin, metal sepetlerin ve çatalla kaldırılabilecek karton kutulu paletlerin en verimli bir şekilde istiflenebilmesi için tasarlanmıştır. Dört noktadan tekerlekli yapısı maksimum stabilite sağlayarak operatörün kendine güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar. Buna ek olarak X10® kumanda kolu kullanımı basitleştirerek operatör güvenliğini ve verimliliğini arttırır.

WE 2300 Serisi / Özellikler ve Avantajlar

Kontrol Kolu
X10® kumanda kolu kullanımı basitleştirerek operatör güvenliğini ve verimliliğini arttırır. Kumanda düğmelerinin dokunsal ve görsel farklılığı sağ ve sol elle kullanımda daha doğal ve verimli bir şekilde çalışmaya imkân sağlar.

Güç
24 Volt elektrik sistemi.            

Yürüyüş Donanımı
Sessiz, ağır hizmet tipi yürüyüş motoru alt takımlara monte edildiğinden motor ve fren kablolarının sürüş sırasında burkulup bükülmelerini önler.                  

Çatal Düzeneği
Denge ayakları üzerinde çatal tasarımı: Çatallar denge ayakları üzerine kapanarak Euro palet ve kutudan metal sepetlere kadar altı kapalı olmayan tüm yüklerin istifleme işinin yapılabilmesine imkân tanır.

Yük Tekerleri
Yük ve denge teker aksamlarının içine yerleştirilmiş moloz muhafazası streç film, plastik çember, koli bandı gibi tekerlek aksamına zarar veren molozların tekerlek milinin etrafında sarılmasının engel olur.

Yürüyüş Tekeri
Vulkolan yürüyüş tekeri çok iyi tutuş sağlar ve hızlanma ve frenleme performansını geliştirir.       

Direksiyon
Merkezden monte X10® kumanda kolu dört noktadan tekerlek yapısı ile birleşince sürüş için harcanan gücü minimuma indirir. Kısa kumanda kolu harika bir manevra kabiliyeti sağlar. 

Şasi
Daha dar istifleyicilere göre geniş dört noktadan tekerlekli yapısı WE 2300 serisini stabilite olarak çok avantajlı bir konuma sokuyor.

Motor bölümünün yalnızca 750 mm olması ağırlık merkezinin de düşük olmasına yol açar ve bu da makineye ek bir stabilite daha sağlar.

Frenler
Benzersiz otomatik frenleme sistemi özelliği sayesinde kumanda kolu neredeyse en dik konumdayken bile operatör makinenin geometrik sınırları içinde kalarak makineyi kullanabilir.

İleri/geri düğmesi 0 konumuna döndüğünde rejeneratif ve sürtünmesiz motor freni sistemi devreye girer.

Görüş
Geniş görüş açılı mast ve alçak güç ünitesi operatörün çatal uçlarını rahatlıkla görmesine ve mükemmel bir görüş açısına sahip olmasına olanak tanıyarak ürün hasarlarının azaltılmasına katkıda bulunur.

Hız
Kendine özgü X10® parmaktan kumanda tasarımlı ileri ve geri düğmesi yürüyüş hızının sınırsızca her iki el ileride kullanılmasına izin verir. 

Tavşan/kaplumbağa düğmesi iki seviyeli programlanabilir yürüyüş hızının operatör tecrübesine ve çalışılan çevrenin şartlarına göre ayarlanabilmesini sağlar.

Operatör Güvenliği & Konforu
Crown’un ağır hizmet I görünüşlü asansör direkleri ve kalın çelikten yatay bağlantı direkleri ve açılı yerleştirilmiş asansör rulmanları asansörün eğilmesini ve yükün sallanmasını azaltır.

Servis
Yüksek seviyede servis kolaylıkları bakımı basitleştir ve ekipmanın ömrünü uzatır.

Kolay erişilebilir akü kompartımanı akünün bakımını kolaylaştırır.

Servis ve parça kataloğu özellikle kolay bakım ve çabuk parça referansı bulma konularında endüstrideki en kullanımı kolay servis dokümanı olarak bilinir.

WE 2300 Serisi Opsiyon ve Aksesuarlar

WE 2300 serisi için bir çok opsiyon ve çalışma aksesuarları mevcuttur. Bütün opsiyon ve aksesuarlarımız performansı artırmaya yönelik ve değişik uygulama ihtiyaçları düşünülerek Crown tarafından özenle tasarlanmıştır.

Örnekler:

·         Akü deşarj olduğunda kaldırma fonksiyonunu kilitleyen akü şarj göstergesi ve buna entegre makine çalışma saati göstergesi

·         230 Ah entegre redresörlü akü.

·         192 Ah bakımsız entegre redresörlü akü.

·         Akü çıkarma rulmanları.

·         Yük arkası koruma barları.

·         Metal mast ızgarası.

·         -30?C soğuk hava tertibatı

1.25 Ton Yaya Kumandalı İstif Makinesi / Crown We 2300-1.25 Tl, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!