İlan No: #00127669
Kategori: Akülü İstifleme Makinaları
Marka: Still
Model Tipi: EGP 14
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Almanya
Teslim Durumu: Hızlı
İlan Tarihi: 13.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Yenimahalle / Ankara / Türkiye
Kısa Detay: 0 Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Metin Kahraman

Yenimahalle / Ankara / Türkiye


1400 Kg Akülü İstifleme Makinası Still Egp 14

Still EGP 14

1400 Kg Akülü İstifleme Makinası 

EGP

EGP, geniş dört ayak tasarımlı bir yüksek kaldırma transpaletidir. Hemen hemen tüm yük taşıyıcılarını kaldırma imkanı sağlayan üç tekerlek kolu net genişliği seçeneği (850, 1050 ve 1250 mm) bulunmaktadır. Bunlar, başta paletler olmak üzere sanayide kullanılan kutular veya konteynırlardan oluşmaktadır.

Şasi

Dört destek noktalı konstrüksiyon ve yana takılı kumanda kolu bir yükün belirli bir yükseklikten alır ve bırakırken, yüksek denge ve aynı zamanda kusursuz çalışma alanı görüşü sağlar.

Tahrik ünitesi ve destek tekerleği araç iskeletinin içinde kalır, böylece sürücünün ayakları daha iyi korunur.

Akü bölmesi her yanından çelik saclarla korunur ve ve DIN aküleri için tasarlanmıştır. Standart olarak, akü yandan dışarı çekilir.

Kapaklar, darbeye dayanıklı ağır iş kullanımına yönelik poliüretandan yapılmadır ve ağır darbeleri deforme olmadan absorbe edebilmesini mümkün kılan yüksek dayanıklılık ve esnekliğe sahiptir.

Kumanda kolu

Robot teknolojisi kullanılarak birbirine kaynaklanmış, dayanıklılığı yüksek plastik malzemeden, tek parça halinde üretilen yeni bir kumanda kolu ucu ve profilli oval kesit tüpten yapılma bir kumanda kolundan oluşur.

Kumanda kolunun şekli ve tespiti, boyutları ne olursa olsun herkes tarafından rahatça kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Kumanda kolunun hafifliği ve kullanım kolaylığı, transpaletin operatörü yormadan uzun bir süre boyunca kullanılabilmesini sağlar. Kumanda kolu serbest bırakıldığında, darbeye veya geri tepmeye neden olmaksızın dinlenme konumuna döner ve böylece emniyetli bir çalışma ortamını mümkün kılar.

Kumanda kolu üzerindeki bir kumanda düğmesi kullanılarak orantılı kaldırma ve indirme hareketi kontrolü standart olarak sağlanmıştır.

Tahrik

1 kW anma değerli paralel sargılı tahrik motoru.

Destek tekerleği, her türlü koşul altında optimal lastik tutuşu ve transpalet dengesi sağlayan basit bir ayar mekanizmasına sahiptir.

Frenler

Yüksek kaldırma transpaleti iki bağımsız fren sistemine sahiptir:

Servis freni: Tahrik motoru üzerinde çalışan ve kelebek anahtarın serbest bırakılmasıyla elektronik olarak tetiklenen (enerji geribeslemeli) üreteç fren.

El freni: Elektromanyetik fren diski.

 

 

Model

Maksimum kapasite*(kg)

Maksimum kaldırma yüksekliği(mm)

Yürüyüş hızı(km/sa)

Battery (V)

EGP 14

1.400

5.390

6

24

1400 Kg Akülü İstifleme Makinası Still Egp 14 , Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!