1.5 Ton Tekerlekli Karşı Ağırlıklı Forklift / Crown Rc 5510/15

İlan No: #00095880 924
Kategori: Akülü Forklift ( Elektrikli )
Marka: Crown
Model Tipi: RC 5510/15
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Konum: Tuzla / İstanbul / Türkiye

1.5 Ton Tekerlekli Karşı Ağırlıklı Forklift / Crown Rc 5510/15

Tekerlekli Ayakta Kullanılabilen Karşı Ağırlıklı Forklift

1500 ve 1800kg kaldırma kapasitesi

Çokyönlü Performans

Crown RC 5500 serisi yoğun iş temposu ve koşulları içerisinde yükleme havuzu veya koridorlarda üstünlüğünü ortaya koyar. RC 550 serisi operatöre eşsiz görüş açısı, en yüksek ergonomiyi ve devrim yaratan sürüş kontrolünü sunmak üzere dizayn edilmiştir. Crown’un seçkin FlexRide™ süspansiyonlu zemin kaplaması operatörün gün içinde maruz kaldığı sarsıntı ve titreşimleri yok eder. Endüstride bulunan bir çok oturmalı forklift RC 5500 serisinin darbeleri emiş gücüne asla erişemiyor.

RC 5500 Serisi / Özellikleri & Avantajları

Güç
RC 5500 Serisi ürünlerde Crown’un son teknoloji Access 1 2 3™ Kapsamlı Sistem Kontrolü ile kontrol edilen 36 Volt elektrik sistemi bulunmaktadır.

Yürüyüş Ünitesi/Yürüyüş Motoru
Crown’un tamamı ile kendi üretimi olan, bağımsız olarak kontrol edilebilen SC yürüyüş motoru ve seyyar yürüyüş ünitesi başlı başına verimlik ve minimum gürütü unsurları ön planda tutularak dizayn edilmiştir.

Kumanda Kolu
Çok yönlü kumanda kolu her görevi en basit şekilde yapabilmeniz amacıyla tasarlanmıştır.

Operatörün tecrübe kazanma süresi azaltılarak, operatör sezgilerine dayalı uygulamalar arttırılmıştır.

Bütün yürüyüş ve hidrolik fonksiyonlar çok yönlü kumanda kolu içine yerleştirilmiş durumdadır.

Direksiyon
Hidrostatik direksiyon sistemi enerji sarfiyatını azalttığı gibi minimal operatör gayreti ile yumuşak ve sessiz bir sürüş kontrolü sağlar.

Şasi
Şasi biçimi, maksimum kapasitedeki yükün kaldırılmış olduğu yükseklikte salınımı en aza indirgenmiş bir biçimde dik olarak durması göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştir.

Değişik akü kompartıman ölçüleri mevcut olup böylece her türlü uygulama gereksinimi ile uyum sağlayabilmektedir.

Frenler
Crown’un ayrıcalıklı e-GEN™ fren sistemi Crown yapımı AC motorlarının kuvvetli torkunu kullanarak sürtünmeye ihtiyaç duymayan ir fren sistemi ortaya çıkartır. Böylece fren sitemi içinde bulunan ayar gerektirecek ve aşınabilir parçaları rotadan kaldırmış olur.

Görüş Netliği
Ayakta ve yan durarak aracı kullanmak operatöre hem öne hem arkaya doğru gidiş yönlerinde en yüksek görüş netliğini sağlar.

Özel olarak dizayn edilmiş asansör ve şasi yapısı operatöre çatalların uç noktalarını, yürüyüş tekerini ve aracın tüm çevresini çok net şekilde görmesi için en geniş görüş açısını sunarak, maksimum seviyede güvenlik ve azaltılmış hasarlanmaları sağlar.

Kullanışlılık
Kolaylıkla demonte edilebilen yan kapaklar makine içine en iyi şekilde yerleştirilmiş olan parçalara teknisyenin en kolay şekilde erişmesini sağlayarak bakım masrafları minimize edilmiş olur.

CROWN patentli Access 1 2 3™ gelişmiş sistem kontrolü, problemlerim tam olarak nerede oluştuğunu belirleme, makine üzerindeki parçaları test edebilme ve hızlı şekilde sonuç üretebilme olanağı sağlar.

RC 5500 Serisi / Opsiyonlar & Aksesuarlar

RC 5500 Serisi için çok farklı seçenekler ve aksesuar mevcuttur. Bütün bu özellik ve aksesuarlar, performansınızı yükseltmek ve sizin özel uygulama ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla Crown karşı ağırlıklı ürünleri ile kusursuz şekilde bütünleşmiştir.

Örnekler:

Ayarlanabilir kolçak
Yardımcı çalışma aksesuarları
4 Kademeli asansör

1.5 Ton Tekerlekli Karşı Ağırlıklı Forklift / Crown Rc 5510/15, Sıfır ( Yeni ) Satılık Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu