İlan No: #00125219
Kategori: Endüstriyel Basküller
Marka: Tem
Model Tipi: BEKO040*050-150
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
İlan Tarihi: 13.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: 0 Yıl Garantili
Satış Detayı: Takas Olur, Vade Olur, Kredi Kartına Taksit, Peşin, Kredi Kartı
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Doruk İstanbullu

Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye


150 Kg Eko Serisi Tartım Baskülü (40X50 Cm )

TEM BEKO040*050-150

Eko Serisi Tartım Baskülü (150 Kg) 40X50 CM 

Terazi baskül ler genel olarak endüstri sektöründe kullanılmaktadır. Bu basküllerde genel olarak elektromanyetik uyumluluk görülmektedir. Aşırı yük ve darbelere dayanıklı platformu bulunan bu basküllerin kolay okunabilir LED gösterge sistem özelliği bulunmaktadır. Terazi basküller üst üste toplama özelliği yapabilmekte ve dara alabilmektedir. Otomatik güç koruma özelliği de vazgeçilmez özellikleri arasında yer almaktadır. Hold fonksiyonu ve yüksek hızlı AD çeviricisinin bulunması diğer önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Dâhili şarj edilebilir aküsü bulunduğundan uzun süre tartım işlemi gerçekleştirebilmektedir. Otomatik sıfırlama özelliği bulunan terazi basküllerin yedek parçasını bulmak o kadar da zor değildir. Birçok yedek parça servisinin bulunuyor olması bozulma durumlarında en büyük kurtarıcı rolünü üstlenmektedir.

Terazi baskül ler genel olarak platform elektro statik fırın boyalıdır. Aynı zamanda bu basküllerde RS 232 bağlantı özelliği (opsiyonel özellik) bulunmaktadır. Terazi basküller arasında yer alan ağır hizmet basküllerinde isteğe göre istenilen ebatlarda üretim gerçekleştirilebilmektedir. Bu tip basküller bulunduğunuz konuma göre ön ve arka şekilde ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Üst üste seri bir şekilde tartım yapmak istediğiniz anlarda limitleme özelliğinden yararlanabilirsiniz. Bu basküller yardımı ile yapacağınız hassas ve güvenilir tartımlar sonucunda yaptığınız bütün tartımların toplamını görebilmenizi sağlayacak sistem özelliği baskülde mevcuttur. Komple paslanmaz, paslanmaz boyun, paslanmaz sehpa şekli ve paslanmaz indikatör bu baskülün opsiyonel özellikleri arasında yer almaktadır.

 

Terazi basküller fazla ağır kütleye sahip nesnelerin tartım işlemlerini yapmak amacı ile üretilmiştir. Aynı zamanda akü olarak 40- 60 saat kullanım özelliğine sahiptir. Baskülde bulunan platform elektrostatik fırın boyalı şekilde dizayn edilmiştir. Bu basküllerin tasarımında hassasiyetlik payı bulunmaktadır. En fazla 150 kilogram’a kadar çeken terazi basküller olabildiği gibi 20 gram’a hassasiyetlik gösteren basküllerde mevcuttur.

 

150 kg

Hassasiyet

50 g

Ç.Sıcaklığı

-10°C + 40°C

Güç

7.8 V , 1.2 A AC Adaptör

 

110 V - 230 V AC, 50 Hz

Akü

6 V , 3,2 Ah

150 Kg Eko Serisi Tartım Baskülü (40X50 Cm ), Sıfır ( Yeni ) Satılık 530 TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!